Zajímavosti

Perličky z domů slavných sportovců

0
sídlo Tiger Woods

S jídlem roste chuť a tak nepřekvapí, že co do velikosti, ceny a vybavenosti jsou bohatí lidé schopni investovat i v oblasti nemovitostí. Ne vždy ovšem lze spojit obyčejný panelákový byt s mramorovými podlahami či pozlacenými klikami, často je pro splnění takovéhoto snu zapotřebí značný prostor, který nabídnou zejména lukrativní nemovitosti, zvláště pokud jsou stavěné na míru potřebám a požadavkům svých budoucích majitelů. Kapitolou sama o sobě jsou v této oblasti realit sportovci, kteří kromě finančních zdrojů disponují také zvláštními choutkami. Některé z nich rozhodně stojí za to zmínit.

Golfisté potřebují svůj green

tiger woodsNejslavnější americký golfista, který ač na poli sportovním oproti konkurenci mírně ztrácí, zůstává v oblasti realit stále mezi elitou. Tiger Woods ve svém sídle na Floridě, jehož hodnota je odhadována na více než 45 milionů dolarů, přidává k nesčetným pokojům, koupelnám či vinnému sklípku i běžeckou trať, osmnáct metrů hluboký bazén na potápění nebo třicetimetrový bazén na plavání. Pro trénink nesmí chybět ani jeden a půl hektarový golfový areál či hřiště pro tenis nebo basketbal. Výhled na moře je samozřejmostí. Obdobnou situaci řešil i Rory McIlroy, který si na svou zahradu nainstaloval pouze skromnější green s jamkou.

 

Basketbalisté jsou nejvíce kreativní

Mezi vůbec největší požitkáře mezi sportovci se bezpochyby řadí basketbalisté. Zejména v čase blížícího se finále americké soutěže NBA, jejíž živé přenosy nabízí bet365.com, se vyrojila celá řada pohledů do domácností známých tváří, kteří své domovy při změně dresu s velkou pravděpodobností pustí dále do světa. Jedním z nich je třeba Kobe Bryant, který se již delší dobu snaží o prodej svého domu s obrovským akváriem na žraloky. Shaquille O’Neal si k vnitřnímu basketbalovému hřišti a obří garáži pro svých 30 sportovních vozů přidal sochu Supermana v životní velikosti na svůj přístav.

 

Jak se o své bližní umí postarat Dwayne Wade krásně ukazuje klimatizovaná psí bouda, tedy spíše psí domek na jeho sídle v Miami. Dobrým hostitelem bezpochyby je i Chris Bosh, jehož zahradní plně vybavená kuchyň je doplněná o pec na pizzu, vodní bar nebo zařízení na grilování. To vše s výhledem na Biscayne Bay. Další z hvězd LeBron James k akváriu, sportbaru nebo holičství přidává ložnici s dvoupatrovou šatnou, ve které rozhodně dokážete strávit významně dlouhou dobu, než vyrazíte do společnosti.

 

Tenisté žijí sportem

Ivan lendlKdyž v osmdesátých letech Ivan Lendl v Connecticutu kupoval dům, snad ani netušil, co v něm za tři dekády dokáže vybudovat. Postupem času si opravil své sídlo k obrazu svému, tedy se schodištěm na míru, vnitřní tělocvičnou doplněnou o saunu a parní lázeň pro adekvátní regeneraci po náročných sportovních výkonech. Při těchto atributech pak nepřekvapí basketbalové či tenisové hřiště, ale pro své dcery, velké milovnice koní, si připravil perličku. V rozlehlých zahradách se totiž skrývá plně vybavená koňská stáj.

 

Baseball je jedna velká show

Jak moc je v životě baseballistů důležitá zábava ukazuje sídlo u jezera, které je majetkem bývalého baseballisty Barryho Larkina. Kromě sportovního zázemí a dvou pětisetlitrových akvárií totiž skrývá obrovskou diskotéku nebo výhled na každodenní ohňostroje v Disneylandu z téměř všech pokojů. Oddělené přístaviště pro lodě a vodní lyže pak jen doplňují atmosféru a sportovní zázemí v domě s cenovkou na hranici osmi milionů dolarů.

Zdroj foto: wikimedia.org


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.