Stavba

Weber vyvinul univerzální stavební polotovar – pro zdění i k omítání

0
univerzální polotovar weber

Stavební polotovar weber.multiweb je připraven pro výrobu jádrové omítky nebo zdicí malty. Smícháním s pískem a s vodou se vytvoří malta pro ruční omítání nebo pro zdění.

Suchá směs weber.multiweb se zpracovává ručně. Hmota je určena pro stěny i stropy pro tloušťky omítky 10-20 mm (1 vrstva). Směs se snadno zpracovává je určena pro všechny druhy zdiva – mimo sádrových bloků, hydraulicky tuhnoucí a prodyšná.

Weber.multiweb ocení řemeslníci, stavební firmy, kutilové i chalupáři pro snadnou zpracovatelnost a univerzální použití.

Koupí tohoto inovativního výrobku má zákazník jistotu, že zároveň i přispívá k ochraně životního prostředí. Inovace v oblasti ekologie je jedním ze základních principů Weber, neboť se zaměřuje na vývoj a nabídku výrobků, které nepřímo ovlivňují snižování tvorby emisí CO2 .

Weber.multiweb je k dostání u prodejců stavebních materiálů ve 25 kg papírových obalech.

Kontakt:

Monika Ruffrová

divize WEBER, Saint-Gobain Construction Products CZ, a.s.

Radiová 3; 102 00 Praha 10

T: 272 701 137; F: 272 701 138; E: monika.ruffrova@weber-terranova.cz

http://www.weber-terranova.cz

Něco o Weber: je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních fasádních a zateplovacích systémů, štukových, tepelně izolačních a sanačních omítek, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažby. Nabízí komplexní škálu řešení, využívá moderní technologie, založené na nejvyšších technických požadavcích.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.