Zajímavosti

Vyberte domeček pro panenky, který si dětí zamilují

0

Snad každá holčička dřív či později dospěje do věku, kdy bude požadovat domeček pro panenky. Je to skvělá hračka, se kterou si nejen holčičky vyhrají a dá jim možnost popustit uzdu své fantazii. Ale jak takový domeček vybrat, když je nabídka tak široká?

Věk dítěte

To je zásadní parametr, který vám značně zúží výběr. Pokud se jedná o skutečně malou holčičku do 3 let, je vhodnější pořídit spíše jednodušší bytelný model bez drobných detailů. Starší dívky spíše ocení realističtější provedení a propracované doplňky, které budou více připomínat reálné bydlení.

Design

Existují dětské domečky, které jsou otevřené, to znamená, že nemají obvodový plášť a často ani střechu. Děti si s nimi často snadno vyhrají i ve větších skupinkách, a proto se hodí třeba i do školek. Existují však dokonalé kopie skutečných domů, které mají střechu i kompletní fasádu, která se dá při hře odklopit a otevřít. Výhodou může být, že se dovnitř snadněji schová veškeré herní příslušenství a také se dovnitř nepráší.

Z jakého materiálu?

Asi nejčastější dva materiály bývají plast a dřevo. Dřevěný domeček má charakter, styl a je velmi odolný. Častokrát se může předávat i z generace na generaci. Nevýhodou samozřejmě je vyšší pořizovací cena a také to, že zejména malé děti jej mohou snadněji poškodit nebo znehodnotit. U plastu je výhodou, že je lehký, snadno přenosný a není zas taková tragédie, když jej dítě poničí nebo jej jednoduše omrzí.

Myslete na výbavu

Aby byl domeček skutečně tím, čím má být, je potřeba jej řádně vybavit. Nákup různých doplňků se teprve může ukázat jako pořádný oříšek a také pěkná investice. Je třeba nakoupit nejen nábytek, ale třeba také různé spotřebiče či jiné vybavení, protože děti si touží hrát se skutečně realistickým domem plným věcí, které kolem sebe pravidelně vídají. Nakupujte třeba v obchodě s party doplňky, kde najdete spoustu zajímavých nápadů a často i za lepší ceny.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.