Reality

Možnosti moderního bydlení na Žižkově se rozšiřují. Pokračuje výstavba bytů Na Vackově

0
na vackově

Jestliže je vaším snem bydlení na dobré adrese v moderních bytech, může to splnit právě lokalita Na Vackově. V současnosti zde již stojí bytové domy z první etapy výstavby, ale aktuálně se rozjíždí etapa nová, kde přibydou další bytové domy s novými bytovými jednotkami. Tím se dále rozšíří možnosti pro zakoupení moderních bytů na pražském Žižkově, který je nepochybně atraktivní a rozvíjející se lokalitou.

Kvalitní bydlení na Žižkově

Lokalitu Žižkova není potřeba nějak zvlášť představovat, jedná se o lokalitu dlouhodobě velmi vyhledávanou a patří k těm lepším adresám rámci Prahy. V blízkosti máte Vinohrady, je zde mnoho možností nakupování, v blízkosti jsou restaurace a kavárny, kde můžete posedět s přáteli. Projekt Byty Na Vackově přináší ideální možnost pro moderní bydlení. V rámci nové etapy zde vzniká:

  • 208 nových bytových jednotek
  • 4 bytové domy

Samozřejmostí je v těchto bytech vysoký standard bydlení, přičemž máte k dispozici na výběr různé velikosti bytů od 1+kk po 5+kk. Díky tomu jsou samozřejmě byty vhodné jak pro jednotlivce, dvojice, tak i pro rodiny s dětmi. Vhodnosti pro rodiny přispívá také blízkost škol, školek a ordinací lékařů, což ocení každý rodič. V blízkosti jsou také možnosti pro sportovní aktivity, sportovní centra a podobně.

Na Vackově

Zajistěte si lepší financování

Pokud už hovoříme o rodinách s dětmi, které často nemusejí mít ihned k dispozici dostatek prostředků, stojí za to připomenout možnost využít výhodnější financování při nákupu zdejších bytů. Pokud vás zajímají tyto byty na Praze 3, na webu projektu máte k dispozici ceník jednotlivých bytů, přičemž můžete získat výhodnější úrok v rámci hypotečního úvěru. Můžete využít také možnosti vyřízení veškerého papírování bezplatně. K bytům lze pořídit také garážové stání, kde se cena pohybuje od 400 000 Kč, podle toho, jak je garážové stání velké.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.