Reality

Klamovka na vás dýchne historií a nabídne klidný život

0
Klamovka

Žít tam, kde je centrum velkého města doslova nadosah, a přitom je všude kolem zeleň? V páté z pražských čtvrtí se vám podobný sen může snadno splnit. Klamovka nabídne prostředí, které je vhodné pro rodinný život. Pokud tedy milujete Prahu, ale obáváte se betonové šedi bez přírodní scenérie, Klamovka vás určitě nadchne.

Výhodou je, že si můžete vybírat z několika různých dispozic bytů a zajistit si jak útulnou garsonku, tak i prostorný pětipokojový byt, jenž je jako stvořený pro mladou rodinu. Která varianta vám osobně přijde atraktivnější?

Připravena je i atraktivní předzahrádka

Investice do nemovitostí je vždy výhodná, pokud se tak děje v dlouhodobém horizontu. Jinak řečeno, dá se téměř se stoprocentní jistotou předpokládat, že cenová hladina bytů bude za dvacet nebo třicet let opravdu o poznání výše. Koupit byt na Praze 5 je tedy vlastně investicí, kterou jednou můžete předat svým dětem. Určitě se jim do začátku hodí startovací byt.

K dispozici jsou jak klasické varianty 1+kk nebo 2+kk, ale i podstatně větší byty. Například 3+kk s výměrou téměř 87 metrů čtverečních, navíc s malým balkonem. U jiných bytů je k mání také velká předzahrádka. Když se řekne Klamovka, jistě si vybavíte z hodin dějepisu také urozenou rodinu Clam-Gallasů, která vytvořila místní anglický park. Jeho sláva přetrvala až dodnes a baví Pražany svým klidem a zelení.

Klamovka

Velmi dobrá občanská vybavenost výhodou

Možnosti nákupu i trávení volného času jsou v docházkové vzdálenosti od bytu, nemusíte proto nikam jezdit autobusem nebo metrem, když se budete chtít bavit nebo naplnit domácí spíž. Ušetříte tedy čas, který můžete poté věnovat rodině. Bydlení v Praze na Smíchově je tedy pro všechny generace, velkou výhodou je nízkopodlažní zástavba, která umožní souznění s přírodou všude kolem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.