Domácnost

Kvalitní pergola je spolehlivým doplňkem každé zahrady

0
pergoly climax

Těšíte se rok co rok na letní sezónu plnou vůně grilovaných dobrot a příjemných posezení s rodinou a přáteli? Víme, jak si tyhle chvíle ještě zpříjemnit.

Rozmary počasí vás nezaskočí

Před ostrým sluncem, větrem i letním deštěm vás totiž může chránit pergola. Víte, že výhody těchto staveb dobře znali dokonce už i obyvatelé starověkého Říma?
Kromě toho, že vám umožní užívat si letní pohodu navzdory počasí prakticky kdykoli, se v neposlední řadě se mohou stát dokonce i zajímavým doplňkem vaší zahrady. Co se týče barevného provedení, nekladou se vašim požadavkům prakticky žádné meze. Libovolnou barvu může mít rovněž krytina, standardně jí bývá látka, nicméně dnes existují také také hliníkové lamely, které brání hluku. Bubnování kapek deště má zkrátka do romantiky poměrně daleko, když skrze něj neslyšíte toho, kdo sedí u stolu naproti vám.

Co vám pergoly mohou nabídnout?

Pergoly poskytují dostatečně velkorysé rozměry i na to, aby se pod ně vešlo příjemné posezení pro řadu vašich přátel v rámci oslav, výročí a jiných významných událostí.
V základu máme na výběr mezi konstrukcí kovovou nebo dřevěnou. První jmenovaná bývá upřednostňována pro svou snadnou údržbu, nejčastěji se používá hliník, druhá zase pro nezaměnitelný vzhled přírodního materiálu. Pergola vzhledem ke způsobu montáže může i nemusí mít vlastní nosnou konstrukci. V obou případech ovšem dostatečně stabilní a bezpečná, rozhodně tedy odolá i náporu bujaré zábavy.
Chcete si užít atmosféru při západu slunce, nicméně je potřeba bránit se nepříjemným paprskům, které vás oslňují? Stínící plochu pergoly lze také libovolně sklopit. Navíc dálkové ovládání nebude ani vyžadovat, abyste kvůli tomu vstávali.

A co vám nabízí Servis Climax?

Především již více než dvacet let zkušeností. Společnost Climax odstartovala s jedním jediným strojem, krok po kroku si však vydobyla post největšího výrobce na trhu. Markýzy z její dílny dnes zdobí dokonce i slavnou vilu Tugendhat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.