Reality

Komplexní služby pro SVJ v Praze od PPM

0
správa nemovitostí

Jste součástí společenství vlastníků jednotek (SVJ), které řeší dlouhodobé problémy se správou vašich objektů nebo efektivním hospodařením?  Hledáte zodpovědnou osobu, která bude pro vaše SVJ plánovat rozpočet nebo se starat o účetní evidenci? Potýkáte se s dlužníky nebo neplatiči? V Prague Property Management, a.s. (PPM) vám nabízíme odbornou pomoc a komplexní služby pro SVJ v Praze a okolí. K dispozici máme tým zkušených specialistů, kteří vám poskytnou profesionální péči, a především vám ušetří čas, starosti a peníze.

Komplexní služby pro SVJ od PPM v Praze a okolí

Vašemu společenství vlastníků jednotek (SVJ) nabízíme odborný dohled nad hospodařením a jeho činností. A to především v Praze a blízkém okolí, kde v současné době spolupracujeme s 10 SVJ i BD. V našem portfoliu je k dnešnímu dni celkově 105 stálých a spokojených klientů.

V PPM, a.s. nabízíme komplexní služby pro SVJ v Praze jako je facility management, ekonomická i technická správa nemovitostí, ale i kompletní zastoupení pozice předsedy SVJ. Nabízíme také pomoc hodinového manžela, profesionální úklid vašich budov a objektů, údržbu technických zařízení, úpravu zeleně i ostrahu. V rámci našich služeb disponujeme flexibilním pojištěním na škody způsobené naší činností třetím stranám. A to až do celkové výše 50 000 000 Kč.

Odborné služby pro SVJ od PPM zahrnují i práci s dlužníky

Potýká se vaše společenství vlastníků jednotek (SVJ) s dlužníky? Nedaří se vám efektivně snižovat počty neplatičů? Ve vašem SVJ se nenašla vhodná osoba, která by si tuto problematiku vzala na starosti? Využijte pomoci PPM a vyzkoušejte naše odborné vedení účetnictví. Přesně pro tyto případy jsme totiž vyvinuly moderní systém, díky kterému se nám daří účinně snižovat počty neplatičů a dlužníků.

Jak takový proces vypadá? Základem je podrobné vedení evidence pohledávek. Veškeré finanční toky se zaznamenávají do přehledné online dokumentace, která vám je kdykoliv k nahlédnutí. Na základě této evidence pak můžeme individuálně informovat jednotlivé dlužníky. Pokud se nedaří problém v blízké době vyřešit, přijde na řadu individuální komunikace a poučení o možných následcích, což z pravidla vede k zaplacení pohledávky.

A pokud se ani tak nedaří problém s neplatičem vyřešit? Nemusíte mít strach. V PPM spolupracujeme s příslušnými orgány, které celou věc přeberou k dalšímu vymáhání.  Abyste k vaší spokojenosti nakonec získali své peníze.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.