Tipy redakce

Znáte materiál WPC? Vaší terase bude slušet

0
terasové prkna

Chcete atraktivní a funkční terasu s dlouhou životností? Zvolte WPC, moderní materiál ze směsi dřeva a polymeru. Prkna z kompozitu mají povrch věrně evokující dřevo, ale na rozdíl od něj jsou neporovnatelně snadnější na údržbu. V České republice patří mezi přední výrobce teras z WPC společnost WPC – WoodPlastic. Pojďme se podívat na hlavní výhody jejích výrobků.

Odolnost

Prkna WoodPlastic® odolávají všem rozmarům počasí – dešti, sněhu, mrazu i UV záření – jsou minimálně nasákavá a rezistentní vůči bazénové chemii i slané vodě.

Bezpečnost

Výrobky obsahují pouze kvalitní polymer, jsou proto zdravotně zcela nezávadné. Netvoří se na nich třísky ani štěpy a mají protiskluzový povrch. Jsou bezpečné a vhodné i pro děti.

Prkna s plným profilem

Na rozdíl od některých levnějších dutých výrobků nedochází u prken WPC – WoodPlastic ke kroucení ani drolení. Jsou masivní, tuhá a mají velkou nosnost. Díky tomu se nemusí kotvit k podloží, což usnadňuje a urychluje jejich montáž. Představují ideální řešení především kolem bazénů či vířivek.

terasové prkna

Stálobarevná a plnobarevná prkna

Prkna nemění svůj tvar a poté, co barva na slunci nepatrně vyzraje, nešednou. V případě mechanického poškození lze prkna s plným profilem jemně zbrousit, protože materiál je plně probarvený.

Česká kvalita

Společnost WPC – WoodPlastic vyrábí prkna v továrně ve středočeských Bukovanech. Za dobu své zhruba desetileté existence firma realizovala zakázky přesahující plochu 500 000 m² a uspěla ve více než 30 zemích světa.

Atraktivní design a vysoká estetická hodnota

Výrobky WPC – WoodPlastic jsou příjemné na dotyk a jsou k dispozici ve velkém množství povrchů a přirozeně působících barevných odstínů.

Minimální údržba

Údržba teras z kvalitních kompozitních prken spočívá v občasném opláchnutí vodou, ideálně pod tlakem, mastné fleky lze umýt saponátem. Dvakrát do roka je vhodné odstranit ze spár prach a nečistoty a terasu omést.

Tvarovatelné lišty

S prkny z WPC je možné pracovat stejným způsobem jako se dřevěnými, lze je navrtávat, zkracovat nebo podle potřeby zařezávat. Lišty z kompozitu lze navíc po zahřátí tvarovat, což je ideální především u bazénů nebo kolem schodů.

Ohleduplnost k přírodě

Veškeré produkty společnosti WPC – WoodPlastic mají certifikaci PEFC, jsou 100% recyklovatelné, neobsahují žádné toxické látky a není je třeba chemicky ošetřovat.

Profesionální služby zákazníkům

Firma si zakládá na profesionalitě a maximální vstřícnosti k zákazníkům. Společnost disponuje celorepublikovou sítí partnerů, kteří vám poradí s výběrem produktů, zdarma vytvoří návrh terasy a vypracují nezávaznou kalkulaci. V případě zájmu pak vaši novou terasu  rychle a profesionálně nainstalují. Výrobou kvalitních teras to u WPC – WoodPlastic nekončí. Přesvědčte se.

Více informací najdete na www.woodplastic.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.