Tipy redakce

Znáte barvy a trendy v bydlení 2017?

0

Přáli byste si bydlet v dokonale zařízeném bytě, kde má vše své místo? Jen málokdo si umí vykouzlit domácnost podle svých představ. Kde chybí fantazie, pomůže inspirace od bytových návrhářů. Nalaďte se na vlnu trendů roku 2017. Letošní hity se budou líbit všem generacím. Jsou jemné, příjemné a nečpí vulgaritou či výstředností.

Najděte si své klidné místečko

Zběsilé tempo moderní doby zatěžuje lidský organismus, proto si doma vytvořte své tiché místečko. Zde se budete oddávat relaxaci, duševní obnově a čtení knih. Nebojte se vybudovat si svoje tajemné zákoutí, které bude patřit pouze vám. Vaše malá relaxační zóna vás postaví opět na nohy. Což takhle zapomenutý arkýř či nika? Uvelebte se do křesla a meditujte.

Jak si to doma zařídit

V letošním roce už nebudeme rozdělovat místnosti pomocí zdí. Do módy se vrací populární policový systém. Rozloučíme se s měděnými doplňky a nahradíme je matnějšími kovy v industriálním stylu. Zapomeňte také na nápisy na zdech. Barvy hrají v našem životě prim, i když si to třeba tak úplně nepřipouštíme. Letošní rok vás zavede do přírody. Z našich domovů odchází mramor a zůstává přírodní kámen, jen v barvě terakota. Dopřejte svému bytu také nábytek z ratanu, proutí a jiných exotických rostlin. Zapomeňte na umělé květy a opatřete si květináče s živými rostlinami. Osvěžíte vzduch a přivítáte jaro. Určitě se vám bude hodit i korková tabule a jiné doplňky z korku.

Barvy nám to pěkně osladí

V roce 2017 si přijdou na své milovníci přírodních odstínů. Žlutá vládne na všech frontách. Není divu, dokáže nás nabít novou vitalitou. Což takhle žluté stěny nebo podlaha? Pokud nemáte odvahu, sáhněte po žlutých doplňcích. Pokoj malé princezny zařiďte v pastelové růžové, konečně bude jako v pohádce. Dusty blue je tón modré opředený elegancí, útulností a vkusem. Mineral grey se hodí do pracovny. Tato barva vás inspiruje a navodí skvělou atmosféru. Hlavní slovo si letos ponechají všechny odstíny zelené barvy. Nejpopulárnějším tónem se stane earthy green. Navodí pocit relaxace, jako byste se ocitli v lese. Pokud ji zkombinujete s béžovou, máte super styl.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.