Domácnost

Zlepšete kvalitu svého spánku. Víme jak

0
jak vybrat matraci

Víte, že spánek je pro naše tělo životně důležitý? Nejenom, že v rámci něho získáváme novou energii, ale během něho naše tělo také regeneruje. Když k tomu přidáme fakt, že téměř třetinu života strávíme v naší posteli, je více než jasné, že bychom ho neměli podceňovat. Základem je správná postel, která by měla být nejenom dostatečně velká, ale také pevná. Základem by měl být také rošt, který umožní lepší cirkulaci vzduchu. Investovat do kvality se rozhodně vyplatí. A to i v souvislosti s následnou koupí matrací. Na druhou stranu dodejme, že slevové akce mohou pořizovací náklady výrazně snížit. Využijte akci na matrace, ale i nové postele a můžete si svou ložnici vybavit třeba i za cenu několik málo tisíců korun. S možností pohodlného nákupu online.

Jak na výběr matrace?

Na co se zaměřit při výběru postele, to již víme. Nyní se podívejme také na to, jak vybrat správnou matraci. Roli by měla hrát její velikost. Ta by měla odpovídat velikosti postele. Dnes můžeme koupit jak řešení malé, tak i dostatečně velké. Nabízíme matrace 195 x 85, které jsou vhodné i pro páry. Je tedy více než jasné, že i do partnerských ložnic vybereme tu pravou. Roli by měl hrát při výběru také její typ. Mezi nejvyužívanější řešení patří:

  • Pružinové a taštičkové
  • Latexové matrace
  • Matrace s paměťovou pěnou

Dále by měla při výběru hrát roli také počet zón. Tedy jednotlivých pásem, která jsou různě tvrdá. Ideálním počtem je 7. A když jsme zmínili tvrdost, je třeba vybírat spíše podle našeho pohodlí.

Vytvořte i správné prostředí

I to hraje při spánku roli. Ideální je vsadit na příjemné odstíny stěn, stejně jako na to, že by nás během spánku nemělo nic rušit. Kvalitní okna dobře utlumí hluk z ulice. Horizontální a vertikální žaluzie zase zamezí případnému pronikání světla, třeba z pouličních lamp. Tím máme zajištěno, že nás v noci nic rušit nebude a spánek bude dlouhý, bez přerušení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.