Tipy redakce

Zatemňovací rolety zajistí komfort ve vaší kanceláři

0
zatemňovací rolety

Vzhledem k tomu, že v práci trávíme výraznou část dne, potřebujeme mít zajištěné i přívětivé pracovní podmínky.

V kancelářích, především ve velkých prosklených administrativních centrech, k tomu patří i odpovídající stínění, které se podílí na vytváření příjemného klimatu v interiéru.

Dokonalé zatemnění interiéru

Plně zatemňující venkovní rolety na okna si najdou své uplatnění nejen v administrativních budovách, ale i ve školách nebo laboratořích. Přes den mohou posloužit k odborné práci, která vyžaduje tmavou místnost, nebo projekci na plátno. O víkendech a v době, kdy není v budově nikdo přítomen, zabraňují vysunuté zatemňovací rolety přehřívání interiéru. Úspora za klimatizaci je potom celkem znatelná.

Venkovní rolety s blackoutovou látkou

Pro kompletní zatemnění místnosti lze vedle klasických rolet do exteriéru použít i screenové clony typu Zipscreen. Konstrukce stínění totiž umožňuje uzamknout konce látek v bočních hliníkových vodicích lištách. Toto řešení zamezuje průniku světla po stranách screenu. Pro dosažení požadovaného efektu je nutné použít blackout tkaninu, skrz kterou nepronikne žádné světlo. Zároveň můžete blackoutové screeny využít jako projekční plátno.

Exteriérové rolety se vyrábí na míru

K výhodám stínění značky Minirol patří zakázková výroba, která dokáže zohlednit potřeby klientů. V praxi to znamená, že venkovní okenní rolety výrobce dodá podle konkrétních rozměrů okna. Výběr typu rolet závisí na způsobu montáže. Zákazník má volnou ruku i při výběru způsobu ovládání, barevného provedení pevných částí stínění a typu lamel, v případě screenů tkaniny.

Pokud máte zájem o návrh konkrétního řešení nebo chcete spočítat cenu zatemňovacích rolet , napište si na webu Minirolu o nabídku zdarma.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.