Domácnost

Zaručený recept na podzimní chmury

0
nákupy

Domov, to je místo, kde bychom se měli především cítit příjemně, odpočinout si tu a rádi se sem vracet. Máte už nějakou dobu pocit, že ten váš sice odpovídá všem vašim potřebám, ale ne zrovna vašemu vkusu? Můžete to změnit. Jak?

Jaká kouzla dokáží provést s vaším domovem doplňky?

Naučte se využít moc doplňků. Plédy, přehozy nebo umělé kožešiny obratem vytvoří útulnou tvář vašeho domu či bytu. Rozumí si navíc velmi dobře i s velmi úsporně pojatým severským stylem. Domov vyladěný do neutrálních tónů díky nim rozhodně nebude působit studeně.

A jestli si chcete dopřát doslova dávku hřejivosti, s moderními svíčkami se jí není třeba zříkat ani tehdy, pokud máte doma malé děti, případně zvědavé domácí mazlíčky. LED svíčky nikdy nevyhoří, nezašpiní svoje okolí roztaveným voskem a hlavně jsou bezpečné. Bez problému je můžete nechat bez dozoru a ti nejmenší si o ně nemohou ublížit. Přesto je ovšem od jejich „opravdových“ kolegyň prakticky nerozeznáte. Krásně tak podbarví nostalgickou náladu dlouhých podzimních a zimních večerů.

Obklopte se příjemnou atmosférou

Romantické duše si navíc svíčku mohou vložit do nádherné lucerny, která ozdobí každý interiér. Dolaďte s ní bydlení ve stylu vintage nebo ji nechte vyznít jako solitérní kus ve stroze pojatém celku. Pokud vás podobný styl neoslovuje, sáhněte spíše po klasickém svícnu. Vytvoříte si tak ideální atmosféru například ke čtení knihy. K poutavému příběhu je jako stvořený šálek horkého voňavého nápoje, se kterým se zachumláte pod hebkou fleecovou deku a zapomenete na povinnosti. Pořiďte si svůj vlastní roztomilý hrneček, třeba v XXL verzi s kočičím motivem, který nadchne všechny milovníky chlupatých zvířecích kamarádů. Jestliže si nemůžete žádnou němou tvář pořídit, rozhodně vám to nemusí být líto. Chcete přece jen nějakého toho čtyřnohého miláčka? Zkuste alespoň dekorační sošku, která vaše bydlení perfektně oživí.

To vše si můžete dopřát prostřednictvím e-shopu Velký košík. Ten nabízí široký sortiment doplňků a dekorací pro domácnost a mnohem více. Mnoho různých stylů čeká jen na to, který bude vašemu smýšlení nejbližší, tak vybírejte.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.