Tipy redakce

Zapůjčení dodávky za příznivou cenu i v Praze

0

Většina lidí dodávku nevlastní, nicméně čas od času by se hodila skoro každému. To je ten pravý čas, kdy přichází na řadu půjčovna dodávek Praha, kde můžete zapůjčit vozidlo v perfektním technickém stavu za příznivé ceny. Ceny pronájmu se pohybují od 350 Kč bez DPH za hodinu. Vozidlo si přitom můžete rezervovat přes formulář na webových stránkách dodavky.net, případně telefonicky a k dispozici je i live podpora přímo na webu.

půjčovna dodávek

Co potřebujete k půjčení?

Abyste si mohli zapůjčit dodávku, měli byste si s sebou připravit občanský i řidičský průkaz. Také zaplatíte vratnou kauci ve výši pěti tisíc korun a poté částku adekvátní k době půjčení dodávky. Pakliže chcete dodávku zapůjčit na firmu, musíte být jednatelem společnosti, nebo si alespoň vyřiďte notářsky ověřenou plnou moc. K řízení dodávky si posléze vystačíte s platným řidičským průkazem skupiny B.

vozový park

Dodávka se hodí třeba na stěhování

Dodávku si můžete zapůjčit pouze na několik hodin, ale problém není ani zapůjčení na mnohem delší časový úsek. Velice často si dodávky půjčují lidé, kteří se potřebují přestěhovat, ale také drobní živnostníci či firmy. V půjčovně dodávek Praha si dodávku můžete zapůjčit kterýkoliv den v týdnu a po dohodě v jakoukoliv hodinu.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.