Tipy redakce

Za starou fasádu se nemusíte stydět. Nechte si ji vyčistit, bude jako nová!

0
čištění fasády
Zkuste podčlánkovou inzerci

Trápí vás, že váš dům nevypadá tak hezky jako příbytky vašich sousedů? Vracet se každý den z práce do „špinavého“ domu není zrovna příjemné a ještě únavnější jsou pichlavé poznámky od příbuzných a přátel. Měli byste si však uvědomit, že nejde pouze o estetický dojem, ale také o funkčnost fasády. Nečistoty, které se na povrchu průběžně usazují, mají negativní dopad na vlastnosti i životnost daného materiálu. Naštěstí můžete fasádu vyčistit a pak už se jen kochat.

Proč je čištění fasády důležité?

Odborníci doporučují pravidelné čištění fasády v rozmezí 5 až 8 let. Čištění fasád opatřených zateplovacími systémy pak ještě o něco častěji. Důvod je prostý – nečistoty narušují strukturu materiálu a působí v něm mikrotrhliny a trhliny.

 

Smyslem údržby fasády tedy není pouze udržení původního vhledu, ale především zachování vlastností a prodloužení životnosti. Dalším důvodem může být i plánovaný prodej nemovitosti, neboť dobrý stav fasády může výrazně navýšit prodejní cenu.

Obraťte se na odborníky, nebudete litovat

Fasádu můžete vyčistit vlastními silami, ale to by znamenalo, že se nevyhnete stavbě lešení a nákupu vhodných čistidel. Zároveň počítejte s časovou a fyzickou náročností. V případě nadměrně zaneseného povrchu není dosažení perfektního výsledku snadné.

 

Kontaktujete-li profesionály, ušetříte spoustu času a námahy. Odborníci mají dlouholeté zkušenosti a vědí, jaké čistící prostředky na fasádu účinkují nejlépe. Mimo to disponují moderními stroji, se kterými lze poměrně snadno odstranit jakýkoliv druh nečistot – dokonce i graffiti.

 

Pokud vám vzhled a stav vašeho majetku není lhostejný, rozhodně význam čištění fasády nepodceňujte. Na www.ars.cz najdete fotogalerii s ukázkami „před a po vyčištění“. Rozhodnutí je na vás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.