Tipy redakce

Vylepšete si starou kuchyň snadno a s minimem nákladů

0
stará kuchyň
Zdroj obrázku: Artazum / Shutterstock.com

I ta sebelepší kuchyně bude po čase náchylná k opotřebení a po letech už jednoduše nebude vypadat tak, jako dřív. Každá kuchyňská sestava stárne, ale není možné kuchyni po každých deseti letech měnit za novou. Pokud jste ale po čase zjistili, že by se hodilo do ní přidat pár vylepšení, aby pro vás byla komfortnější k užívání, není nic snazšího než zkusit tyto tipy. Budou stát rozumné peníze, ale dovedou zásadně proměnit tvář vaší kuchyně.

Nová dvířka

Obvykle se výrobci kuchyní zaměřují na výrobu totožných korpusů, ke kterým pak stačí jen vybrat jiná dvířka. Výměnou starých dvířek můžete vizuálně získat zcela novou kuchyňskou linku, ale za zlomek ceny. Zkuste zjistit, kde jste kuchyni kupovali vy a zda se tato možnost nabízí.

Nový stůl

Vyměnit jídelní stůl může být velmi dobrý nápad zejména ve chvíli, kdy se vám od minulé rekonstrukce rodina rozrostla a starý stůl už není dost velký. Nemusí to navíc být tak velká investice, pokud například využijete stolové nohy a podnože a koupíte jen novou desku. Možností je dnes skutečně více než dost.

Nové obklady

Kuchyni lze snadno a levně vylepšit i pomocí nového nátěru či moderního obkladu. Můžete stěny volit do světlých tónů, protože taková barva skvěle odráží veškeré světlo a může snadněji pomoci odvést pozornost od různých rýh, škrábanců a nedokonalostí.

Praktičtější než kdy dřív

Máte pocit, že kuchyň je malá a do skříněk se vám nevejde to, co byste potřebovali? Omyl, možná jen špatně organizujete. Zkuste kuchyňský drátěný program, který vám pomůže získat místo navíc snadno a rychle. Ve skříňkách budete mít uklizeno a všechno uvidíte na první pohled. Už žádné přehrabování a hledání hrnců nebo vařeček.

Osvětlení

Snadno se dá interiér vylepšit i výměnou světel. Díky nim místnost velmi snadno prokoukne a získá nový vzhled. Do kuchyně se moc nehodí klasické dekorační lampy, ale originální osvětlení získáte i díky stropnímu světlu, které může být zároveň i zajímavým doplňkem.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.