Domácnost

Výjimečnost vířivek Villeroy & Boch

0
vírivky

Vířivky z řad značky Villeroy & Boch nabízí vše bez kompromisů a na maximum. U těchto vířivek naleznete speciálně měkčené podhlavníky a tyto vysoké krční polštáře poskytují příjemný odpočinek. Vířivé vany této značky nabízejí externí LED osvětlení a programovatelný ovladač. Jedná se o energeticky nejúspornější vířivky na světě. Důkazem je test spotřeby energie Premium Line vířivky, kde California Energy Commission (CEC) vyhodnotila Villeroy & Boch vířivky jako energeticky nejúspornější vířivky na trhu.

Tyto vířivé vany, které jsou určeny jak na zahradu, tak do interiérů, mají další velmi významné přednosti a náskok před konkurencí.

Zejména tento fakt, že vířivky mají o 90% méně potrubí než u ostatních výrobců. Riziko úniku vody a vzduchu je tudíž sníženo na minimum.  S konstrukcí a technologií JETSpak není třeba žádných dlouhých přívodních trubek, větvení a dělících ventilů, což minimalizuje tření uvnitř trubek. To má za následek mnohem výkonnější trysky, které mohou i při plném výkonu pracovat současně. Díky vedení trubek převážně teplou vodou v lázni je dosaženo minimální tepelné ztráty.

Významným faktem je také to, že vířivka Just Silence tohoto výrobce byla za svou jedinečnost a luxusní design oceněna cenami „Design Award 2015“ a „Red Dot Design Award 2016“.

Villeroy & Boch dbá své pověsti a tak zákazníkům nabízí prvotřídní služby a servis. Vířivky jsou vždy dodávány s montáží, termoizolačním krytem a zárukou kvality a pravidelného servisu a údržby. Pokud vám někdo bude nabízet vířivku bez těchto předností, zvažte pečlivě její koupi!

Tak ještě jednou… proč si vybrat vířivku Villeroy & Boch

  • Nejúspornější provoz
  • Nejjednodušší konstrukce
  • Nejpevnější akrylát
  • Jedinečná technologie JetPak
  • Velmi nízká spotřeba
  • Vysoká výhřevnost a úspora energie
  • Kvalitní materiál
  • Odolnost
  • Inovativní design

kostrukcevb ostatni_vyrobci-virivka-backside vb-back-side-jetpak vb-jetpak-v2

Rozmyslete si tedy ještě jednou, zda zakoupíte „čínskou vířivku na pár použití“ nebo dáte přednost německé kvalitě s dlouhodobou tradicí a spokojenými zákazníky.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.