Tipy redakce

Výhodná půjčka na bydlení? Jde to i přes internet

0
půjčky na bydlení

Přemýšlíte o tom investovat do svého bydlení? Pro mnoho lidí jsou brzdou v jejich investicích jejich příjmy a obava z toho, že by mohli přijít o zaměstnání a nedokázali by splatit své druhy. Spousta lidí se také obává, že s vyřizováním půjčky je spojeno obrovské množství administrativy, papírování a nutnost několikrát navštívit kamennou pobočku kvůli sjednávání úvěru. Naštěstí opak je pravdou. Sjednávání úvěru je dnes mnohem jednodušší než dříve.

Za 5 minut víte, na čem jste

Není třeba několikrát navštěvovat kamennou pobočku finančního ústavu, spousta věcí se dá velice rychle vyřídit přes internet. Příkladem je MONETA půjčka, která nabízí finanční částky v rozmezí 20 000 Kč až 800 000 Kč, což jsou už dostatečně zajímavé sumy, které se dají využít třeba pro rekonstrukci bytu.  Přitom nejkratší splatnost je 24 měsíců, tedy dva roky, nejdelší potom 120 měsíců, 10 let. Relativně dlouhé rozmezí splatnosti umožňuje, že si klient může splátky rozložit podle své vlastní potřeby. Do 5 minut od zadání žádosti zjistíte, zda vám úvěr bude přidělen. Po určitou dobu máte garanci, že předschválený úvěr skutečně dostanete. Zároveň funguje i garance, na základě které dostanete peníze na účet do 5 minut od podpisu smlouvy. Úrokové sazby začínají v tomto případě na 5,9 %.

Nemusíte se obávat problémů

Padají i obavy z toho, že když investujete půjčené peníze do přestaveb bytu či domu a budete mít uzavřený úvěr, můžete se dostat do potíží. Je samozřejmé, že byste si měli úvěr předem promyslet a být si jisti, že ho ze svých příjmů dokážete splácet. Zároveň je dobré sjednat si pojištění schopnosti splácet. S ním vás nezaskočí ani nenadálá situace, kdy byste třeba přišli o zdroj příjmů ztrátou zaměstnání. Když si budete jisti, že dokážete své závazky splácet, stane se pro vás úprava domu nebo bytu radostí a plněním snu.

Nízké úroky a důvěra

Vaším cílem se třeba při vybavování bytu novým nábytkem nebo rekonstrukci kuchyně může stát bankovní půjčka, z níž budete čerpat na tuto akci peníze. Jaké výhody tento druh půjčky má?

  • Většinou nižší úrok než u nebankovních institucí, klesl hlavně s příchodem nových bank na náš trh
  • V mnoha případech úrok poklesl i pod 10 %
  • Banka je obvykle firmou s delší tradicí a tedy budí v zákaznících důvěru jako seriózní instituce, která nabízí jasné a srozumitelné závazky.

Internet je skvělým pomocníkem

Výhodou je v současnosti skutečnost, že můžete využít internetového srovnání půjček u bank. Získáte tak velice rychle jasný přehled, co pro vás a vaše potřeby bude nejvýhodnější.  Výborné, že můžete podat žádost online a téměř obratem dostanete odpověď, jestli vám byl úvěr schválen nebo nikoli. Vzápětí už můžete na základě výsledku kalkulovat s tím, jak si investici do bydlení rozvrhnout, co s ní můžete pořídit.

Pár tisíc na drobné opravy

Hodí se udělat si třeba přibližné kalkulace předem. Co by vás stála rekonstrukce kuchyně, co koupelny, kolik by stál nový nábytek do ložnice. Rozhodnout se, jaké jsou vaše priority. Někdy se chystáte třeba jenom opravit drobnost, nebo jenom vyměnit pračku i ledničku. V takovém případě mnohdy postačí i rychlé půjčky na menší částky, které mají krátkou dobu splatnosti. Svůj účel splní například tehdy, když se vám něco v domácnosti rozbije, ale neplánujete žádnou větší investici. Případně jde o skutečně malou opravu s velmi nízkými náklady.  Jedná se o krátkodobé úvěry na několik tisíc korun se splatností například do jednoho měsíce. I tady je ale možné najít seriózní poskytovatele, u kterých vše vyřídíte přes internet a peníze budete mít na svém účtu do několika minut.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.