Reality

Vydělávat na krátkodobém pronájmu bytu může být snadné. Jak na to?

0
bydleni

Máte ve svém blízkém okolí někoho, kdo „točí“ svůj byt na Airbnb a měsíčně si přijde na slušnou částku? Pokud máte k dispozici nemovitost, kterou můžete občas pronajmout, vyzkoušejte to taky. Ale nepočítejte s tím, že se vám po přidání inzerátu zaplní rezervační kalendář – být úspěšným pronajímatelem není tak jednoduché, jak si většina lidí mimo obor myslí. Ale samozřejmě existují metody, jak si vše usnadnit a získat z pronájmu co nejvíce.

Co musíte udělat, aby si vás potenciální hosté všimli?

Služba Airbnb je často prezentována jako zlatý důl pro každého, kdo má k dispozici nemovitost pro krátkodobý pronájem. Ve skutečnosti jde „pouze“ o platformu umožňující zprostředkování kontaktu se zájemci o pronájem. Ti si však mohou vybírat mezi více než deseti tisíci inzeráty jen z České republiky. Odpovězte si proto na otázku, zda je váš byt natolik atraktivní, aby ho upřednostnili před konkurencí.

Tak jako tak vás čeká „home staging“, pořízení fotografií, komunikace s hosty a průběžná údržba bytu. Tedy poměrně dost práce s nejistým výsledkem.

Profesionální správa pronájmu bytu

Nenechte se však odradit. Svůj byt můžete úspěšně pronajímat i přesto, že se v procesu téměř nebudete angažovat. Obraťte se na odborníky z Let Me Inn a správu pronájmu bytu na ně delegujte se vším všudy.

Let Me In pomáhá pronajímatelům bytů k mnohem vyšším výnosům (průměrně 20 – 50 % navíc!) a zároveň jim šetří čas, protože nabízí komplexní servis. Profesionálové se postarají o prezentaci nemovitosti v rámci Airbnb a několika dalších portálů, vyřeší namísto vás komunikaci s hosty a ve finále zajistí také pravidelný úklid a případné opravy.

Ceny za správu krátkodobého pronájmu jsou vzhledem k navýšení výnosu úsměvné. Takže ano, krátkodobý pronájem bytu může být velmi snadný a bezproblémový. Více se dozvíte na letmeinn.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.