Tipy redakce

Vybíráme nový kávovar do domácnosti

0
test kvality

Sotva otevřete po ránu oči, už spěcháte do kuchyně. Teprve když místností zavoní čerstvě uvařená káva a vy ochutnáte první doušek, konečně se proberete. Do té doby se bytem pohybujete jako mátoha. Zažíváte každé ráno přesně takový scénář? Nejste schopni se bez šálku vonící tmavohnědé tekutiny probrat do života?

Pro posouzení vlastností využijte testování

Pokud ano, určitě se už dávno nespokojíte s instantní kávou. Chcete něco víc, a proto jste se rozhodli pořídit si kávovar, abyste si sami dokázali připravit šálek oblíbené tekutiny v té nejlepší kvalitě. Jenže jak přístroj vybrat, když je na trhu tolik typů? Pomůže vám Testkvality.cz. Jakými kritérii byste se měli při výběru zařízení řídit?

  • Kvalitní kávovar by měl pracovat s tlakem minimálně 15 barů, jinak nebude espresso kvalitní.
  • Další otázkou je, zda zvolit kapslový přístroj nebo ten na mletou kávu. Jestliže umíte kávu správně připravovat, jsou pro vás lepší přístroje na mletou kávu. Pokud si ale správnou přípravou nejste jisti, raději volte kapsle.
  • Jakou roli má příkon přístroje? Vyšší znamená rychlejší ohřev vody.
  • Uvažujte i tom, jestli upotřebíte speciální funkce jako mlýnek nebo parní tryska na pěnění.

Automatika všechno obstará za vás

Kde a jak ale porovnáte parametry jednotlivých přístrojů od různých značek? Krčíte rameny a nevíte si rady? Nejlépe vám napoví test automatických kávovarů. Nejkomfortnější na obsluhu jsou totiž právě automatické přístroje. Stisknete tlačítko a už se děje samo. Navíc mají samočisticí funkci, takže údržba je velice jednoduchá.

Kapsle, když se nechcete o nic starat

Jestli ale nechcete mít starosti ani s tím, na jakou hrubost má být káva namletá, nebo jak ji správně dávkovat, kupte si nejlepší kávovar na kapsle, ten všechno vyřeší za vás. O chuť kávy nemusíte mít obavy, protože se do kapslí používá čerstvě namletá kvalitní káva.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.