Domácnost

Vyberte stůl z masivu s moderními kovovými nohami. Je to záruka kvality a nadčasového designu

0
stůl
Zdroj: turgay abay / Shutterstock.com

Moderní stoly v industriálním stylu jsou velkým hitem posledních let. Nejde přitom jen o pouhý módní výstřelek, ale spíše skutečně velmi dobrou a bytelnou kombinaci, která se může osvědčit i ve vašem bydlení. Navíc je tato kombinace materiálů vizuálně velmi atraktivní a líbivá a snadno se ladí také s dalším nábytkem a vybavením.

Proč jsou kovové nohy ke stolu velmi praktické?

Nohy k jídelnímu stolu můžete vybírat z celé řady materiálů, ale ocel patří k těm vůbec nejlepším. Jedná se totiž o prověřený a v interiéru prakticky nezničitelný materiál, který odolá zubu času, ale také možným oděrkám, úderům apod. Kovové části nábytku kombinované s jemnějšími materiály nebo barvami přináší nesmírně atraktivní vzhled do moderního i rustikálního interiéru. Kov navíc lze různě barvit nebo lakovat, takže možnosti úprav jsou skutečně široké a můžete si vytvořit i velmi netradiční barevné kombinace, které vytvoří skutečně unikátní designový kousek.

Jednoduchá demontáž

Velkou výhodou takto sestavných stolů je mimo jiné i to, že v případě stěhování lze stůl snadno rozložit a snadněji jej přesunout na jiné místo. Vyhnete se tedy náročnému přesouvání poměrně těžkého a bytelného kusu nábytku a stěhování zvládnete levou zadní.

Ujistěte se, že stůl je dobře sestaven

Dříve než si nějaký takový stůl pořídíte, ujistěte se, že se jedná o kvalitní kus, kde jsou všechny jeho části správně a dostatečně uchyceny. Vyplatí se vybírat zejména uchycení pomocí šroubů, které je  pevnější než vruty a je opakovatelné. Je možné nohy klidně i několikrát za rok odšroubovat a zase připevnit, nedochází k žádnému dalšímu opotřebení.

Oslovte zkušené profesionály

Udělat skutečně dobrý stůl z masivu není lehké. Je třeba vše dobře přeměřit, vyvážit a upevnit. Proto vždy volte dodavatele se zkušenostmi a s dobrými recenzemi. Klíčová je i dobrá komunikace a záruka toho, že s vámi dodavatel bude řešit i případné potíže nebo nespokojenost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.