Domácnost

Vpusťte domů barvy a vzory. Prostřednictvím bytových textilií to jde snadno

1
barevný byt
Zkuste podčlánkovou inzerci

Interiér by bez něj nevypadal ani zdaleka tak útulně. Navíc má i ryze praktické opodstatnění. Řeč je o bytovém textilu, který je nedílnou součástí domácností snad od nepaměti. Bydlení je díky němu estetičtější a na lepší úrovni z hlediska zvukového a tepelného komfortu. Pokud jste v posledních letech široký sortiment koberců, záclon, závěsů a mnoha dalších prvků spíše ignorovali, máte nejvyšší čas vše napravit. I váš domov se může změnit k nepoznání bez nutnosti rozsáhlé rekonstrukce.

Současné trendy přejí přírodní struktuře a luxusním materiálům

Bytoví architekti a designéři nyní inklinují k propojení lidského příbytku s přírodou a aktuální sortiment bytových textilií jim vychází vstříc. Výrobci používají živé barvy a široké spektrum přírodních tónů v čele s různými odstíny zelené. Do popředí se dostávají tzv. prémiové materiály, které snoubí vynikající vlastnosti, trvanlivost a komfort. K těm nejoblíbenějším patří luxusně vyhlížející damašek.

Prostor pro relaxaci i místo, které vybízí k akci

Nezapomínejte, že barvy ovlivňují emoce a nejinak je tomu v případě bytového textilu. Například červená nabíjí energií, žlutá podporuje motivaci, hnědá evokuje spolehlivost a zelená dodává pocit klidu a naděje. Ať už jde o koberec, závěsy, polštářky, přehoz nebo jiný prvek, vybírejte s ohledem na charakter prostoru a funkci konkrétní místnosti. Nebojte se kombinovat a vytvářejte kontrasty.

barevný byt

Méně je někdy více

Bytový textil a textilní dekorace dokáží hotové divy, ale musí se to s nimi umět. Zatímco decentní záclony okamžitě nastolí příjemnou atmosféru, kýčovitá umělá kožešina snahu o zútulnění interiéru dokonale pohřbí. A proto – není-li estetické vnímání prostoru vaší silnou stránkou – nebojte se požádat o pomoc profesionála. Služby bytových designérů nejsou drahé a výsledek obvykle stojí za to.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

1 Komentář

  1. Proč by měla umělá kožešina pohřbít interiér, to mi opravdu hlava nebere. Kožešiny se v interiéru používají tisíce let, samozřejmě v moderně zařízeném bytě, kde jsou jako pěst na oko, to je jiná, ale jinak jsou super. Rozdíl od pravé nikdo nepozná, pravou bych ani nechtěla. Hanka

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.