Stavba

Vinylové podlahy Wicanders Hydrocork – Voděodolné a kvalitní podlahové krytiny

0
podlahy

V nabídce našeho obchodu, zabývajícího se již řadu let prodejem podlah všeho druhu, můžete nalézt i novinku v podlahových plovoucích krytinách nesoucí název Wicanders Hydrocork.

Wicanders Hydrocork je plovoucí vinylová podlaha, jejíž tloušťka je pouhých 6 mm. Tuto vinylovou podlahu lze bez problémů položit na většinu stávajících podkladových povrchů, tudíž je skvělou volbou například v případě rekonstrukce. Své využití nachází tento podlahový materiál především v domácnostech, perfektně se však hodí i do komerčních prostor s lehčí zátěží, přičemž jeho záruční doba činí 25 let pro domácnosti a 15 let pro komerční prostory.

Název této podlahové krytiny je zvolen zcela záměrně, slovíčko hydro totiž poukazuje na její odolnost vůči vodě, tekutinám a vlhkosti. Tato vinylová podlaha se tak i v případě delšího vystavení působení vody nepoškodí, nenabobtná a nezkroutí se, což z ní dělá ideální podlahovou krytinu do koupelen či jiných vlhkých prostor. Cork v názvu pak značí jediné – základem pro výrobu této podlahové krytiny je korek, materiál, jenž je charakteristický tím, že poskytuje nebývalý tepelný a akustický komfort při chůzi.

podlahy

Vinylové podlahy Wicanders Hydrocork jsou tedy zhotovovány z voděodolného a neuvěřitelně stabilního korkového kompozitu, a to při zachování jeho pevnosti a komfortu. O komfort se v případě této podlahové krytiny stará především systém Pressfit – revoluční kompresní systém, jenž plně využívá vlastností korku a udržuje jeho pružnost, ohebnost a stlačitelnost. Díky němu představuje chůze po této podlaze příjemně měkký zážitek pro vaše chodidla.

Podlahy Wicanders  HydroCork jsou vám dostupné v celkem 20 dřevěných dekorech, přičemž z této nabízené škály je 5 dekorů s jemným pórem, 7 dekorů je s hrubou strukturou a 8 dekorů má synchronizovanou strukturu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.