Reality

Vily Chuchle: Život na lepší adrese

0
novostavby vily

Patříte mezi ty, kteří mají dost nájemního bydlení v malometrážních bytech? Máte rádi přírodu? Je vašim snem bydlet ve vlastním domě s velkou zahradou? Pakliže jste si právě odpověděli třikrát ANO, jste na správné adrese. Luxusní, moderní a atraktivní bydlení přináší projekt, který vám doslova vyrazí dech.

Vila Praha to není jen asociace bydlení v centru a prestižních čtvrtích pro vyvolené. Vily, nesoucí punc noblesy a vrcholného architektonického „majstrštyku“, lze objevit i zcela v souladu s přírodou v prostředí Velké Chuchle, přímo nad dostihovým závodištěm. Nevyčíslitelnou devízou je jedinečný výhled do okolí, který každému domu náleží.

Proč Chuchle?

Mezi jasné výhody patří:

  • život v nově vznikající čtvrti krásné výhledy na Prahu
  • jedno i vícegenerační bydlení
  • soukromí v okolí jednotlivých nemovitostí
  • velkorysé zahrady a terasy
  • vysoké standardy vybavení a výjimečný koncept bydlení v hlavním městě

Čtvrť, která je součástí Prahy 5, leží na levém břehu řeky Vltavy na okraji metropole, čímž dokáže uspokojit nároky na přírodní ráz a dostatek místa, přičemž je logisticky snadno dostupná ze Smíchovského nádraží nebo tranzitně z obchvatu.

Geniuos loci: vizuální minimum

Obytný komplex čítá více než třicet stylových vil o užitné ploše 184 až 346 metrů čtverečních, dispozičně řešených jako 4+kk až 7+kk&1+kk, což umožňuje soužití dvou až třech generací. Součástí většiny domů je prostorná terasa, zahrada, garáž i parkovací stání. Genius loci: všechny domy jsou řešeny jako patrové s důrazem na výhled do krajiny.

Jednodušeji už to nejde

Vily na prodej jsou dokončené objekty s pozemkem ihned k nastěhování. Stačí se rozhodnout, vybrat si z volných kapacit a do měsíce můžete bydlet. Pakliže ale patříte k nadšencům stavebníkům, kteří by si rádi svůj domeček pořídili ve vlastní režii, budete stejně mile překvapeni.  Kromě postavené nemovitosti jsou totiž k prodeji i zasíťované stavební parcely.

Na koně i za srnkami

V okolí vilové čtvrti je plně dostupná veškerá občanská vybavenost, jako zastávky MHD, restaurace, škola, školka, lékař i pošta. Lokalita navíc nabízí i dostatek volnočasových aktivit. Kromě tradičních koňských dostihů je tu k vidění i mini lesní zoo se srnkami, muflony i polárními liškami, nebo se můžete projít v chuchelské naučné stezce. V neposlední řadě se Velká Chuchle nachází v blízkosti CHKO Český kras, který láká za malebnou přírodou v okolí řeky Berounky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.