Domácnost

Věšáky na klíče – přestaňte neustále hledat klíče

0
věšák

Určitě každý se čas od času potýká s takovou nepříjemnou situací, kdy nemůže najít klíče před odchodem z domu. Obvykle se to stává, když spěcháme nebo když se obzvlášť snažíme dorazit včas na důležitou schůzku. Taková typická zloba neživých věcí. Dobré rady, ve stylu vzpomeň si, kam jsi je dal, pak může vést k vážné hádce i v tom nejlepším vztahu. Problém mizejících klíčů však lze snadno vyřešit zakoupením věšáku na klíče.

Vybíráme věšák na klíče

Před výběrem konkrétního modelu věšáku musíme zvážit, jak jej budeme používat. Pokud na něj hodláme umístit klíče od bytu a auta, které budeme používat i několikrát denně, pak musíme rozhodně zvolit pohodlný věšák na klíče . Chceme-li uschovat klíče méně často používané, například od sklepa, technických stupaček na schodišti nebo od domku na zahrádce, může být lepším řešením uzavíratelná schránka na klíče, která naše klíče ochrání před nadměrným prachem.

Pokud jsme se rozhodli pro věšák, protože na něj budeme věšet často používané klíče, musíme zvolit konkrétní model. Věšáky na klíče emako.cz jsou většinou kovové nebo dřevěné. V obou případech mohou být ozdobeny různými barvami. To nám umožňuje sladit náš nákup s barvou naší chodby, ve které bude takový věšák obvykle umístěn. Volba tvaru je věcí našeho vkusu a preferencí. Někdo preferuje jednoduchost, tedy minimalistické tvary bez jakýchkoliv ozdob. Jiní volí doslovnost, jako je věšák na klíče ve tvaru velkého klíče. Ještě jiní odkazují na své vášně nebo lásku. V této kategorii se můžeme setkat s věšáky například ve tvaru kočky. Jiní se pro změnu zaměřují především na pohodlí řešení a preferují magnetické věšáky, na které se kovové klíče jednoduše přilepí.

Pokud se rozhodnete pro uzamykatelnou schránku na klíče, můžete se setkat i s výrobky ze dřeva nebo kovu. Často používaným řešením je otvor v dvířkách nebo skleněná tabulka, díky které vidíte, zda jsou klíče na svém místě, aniž byste skříňku otvírali. Samozřejmě i zde máme velký výběr vzorů a barev, jak rovněž nápisů na dvířkách. Při výběru se tak musíme řídit svými osobními preferencemi.

Výhody věšáku na klíče

Jakmile budeme mít doma nainstalovaný věšák na klíče, jistě oceníme to, že jej máme. Snížená míra stresu spojená s horečným hledáním klíčů za takový nákup rozhodně stojí. Házením klíčů, kamkoli padnou, riskujeme poškození různých povrchů v domácnosti. Naše klíče mají obvykle ostré kovové hrany, které mohou zanechat hluboké škrábance i na těch nejtvrdších deskách stolů. Pokud je u vchodových dveří v našem domě věšák, jistě si zvykneme hned po příchodu na něj pokládat klíče a nebudeme schopni pochopit, proč jsme se tak nechovali vždy.

 

foto: FabrikaSimf / Shutterstock.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.