Domácnost

Užitečný pomocník domácnosti – lis na PET láhve a plechovky

0
lis na pet láhve

Také si často zoufáte nad tím, jak rychle zlikvidovat odpad v domácnosti? Ne každý má takovou sílu, aby zmáčknul plechovky a PET láhve dokonale. Také je třeba myslet na to, že špatně slisované odpady tohoto druhu zabírají v domácnosti zbytečně moc místa. Jak na to? Lis na plastové láhve a plechovky je odpověď!

Pryč s plechovkami!

V Evropě se v roce 2014 vyrobilo 63 bilionů plechovek. Každoročně stoupá spotřeba nápojů v plechovkách o 4% a je třeba vyřešit správnou recyklaci. Pokládáte si otázku, co s nimi? Pokud marně přemýšlíte, jak si ušetřit práci z likvidací plechovek a plastových lahví, Ecopress má řešení. Díky příkladové deformaci se postaráte až o 80 % úspory objemu tříděného odpadu. Chráníte tak životní prostředí. Manuální likvidace plechovky a plastové láhve není důsledná.

Jedna, dva, tři a je to!

Elegantní lis na plechovky a PET láhve zvládne práci za vás. Stačí do něj vložit plechovku či PET láhev objemu 0,5. Vždy je třeba myslet na to, že je třeba uvolnit víčko, aby mohl unikat pozvolna vzduch. Hrdlo láhve se vloží do otvoru v horní čelisti a následně se zatlačí na její spodní část, směrem k vnitřku lisu. Pomalým pohybem páky se láhev či plechovka lisuje mezi čelistmi lisu. Je nutné kontrolovat správné povolení víčka. Prostým tahem je odpad lisován až do spodní polohy páky. Nakonec procesu se dotáhne víčko 0, 5 láhve, aby se dovnitř nedostal vzduch. Jen v tomto případě zůstane láhev ve slisovaném stavu.

Práce na pět vteřin!

Moderní doba si žádá praktické prostředky k recyklaci odpadů. Lis na plastové láhve udělá vše tak, jak má být. Pokud máte pochybnosti, podívejte se na otočný 3D model lisu! Moderní design a robustní konstrukce neponičí vzhled domácností ani firem. Hmotnost lisu je 1, 8 kg a jeho rozměry 49 x15, 5x 10 cm a záruka činí 5 let!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.