Tipy redakce

Trendem jsou lisy na textil i 3D objekty. Ceny klesají a využitelnost je široká

0
termolis
Zdroj: antoniodiaz / Shutterstock.com

Lisy na textil mají v současné době široké využití. Je to technologie, která je tady s námi již nějakou dobu, přičemž investice do ní je ale stále nižší. Platí to také pro 3D termolisy, které slouží k potisku na trojrozměrné objekty. Pojďme se společně podívat na to, co vám mohou tyto technologie nabídnout.

Lisy na textil

Základem kvalitního Lisu na textil je to schopnost dostatečné termoregulace. Dnešní termotransferové lisy mají velmi jednoduché ovládání a za rozumnou cenu vám nabídnou vysokou kvalitu. Značkové lisy na textil si dnes můžete pořídit v širokém rozpětí cenových relací, podle toho, jaké funkce požadujete. Dražší modely nabídnou například plnou automatiku, kdy celý proces je prakticky kompletně zautomatizován. Takový lis jednoduše nastavíte a o vše ostatní se postará automatická funkce a celý proces může proběhnout bez vašeho zásahu. Kvalitní lis na textil se dále vyznačuje tím, že nabídne:

  • Široký rozsah teplot
  • Vynikající přilnavost na textilní povrchy

Právě díky tomu, že termolisy na textil dokáží pracovat v širokém teplotním rozsahu, dokáží potisknout různorodé textilní materiály. Platí to i pro takové, které mají hrubší strukturu nebo členitější povrch. Obecně se lisy na textil používají pro přenos potisku na ploché předměty, jako jsou třeba trička, bundy, čepice apod.

Potisk na trojrozměrné předměty

Dosud jsme hovořili o lisech, které přenášejí potisk na plochý předmět. Existují ale také termolisy, které jsou určeny k potisku trojrozměrných objektů. To je třeba termolis VACUUM na potisk, který patří mezi multifunkční lisy, jež jsou navrženy pro potisk typických reklamních předmětů, jako jsou třeba hrnečky, kryty na mobilní telefony, pouzdra na tablety, přívěsky a podobně. K tomuto potisku je využíváno sublimační metody. Předlohu pro potisk si jednoduše vytvoříte v libovolném vhodném grafickém programu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.