Domácnost

Toužíte po krásné a odolné terase? Nechte si poradit!

0
terasa
Terasa od WPC - Woodplastic a.s., produktová řada Terafest
Zkuste podčlánkovou inzerci

Vybíráte terasu? Tak to vám letos přeje štěstí. Díky pozdějšímu příchodu jara a plným skladům kvalitních prken z dřevního kompozitu od předního českého výrobce, firmy WPC – WoodPlastic, máte stále dost času správně se rozhodnout a dobře vybrat.

Pořízení nové terasy je skvělý nápad, tedy pokud se při jejím výběru neukvapíte. Ďábel vězí v detailu, proto není od věci konzultovat své představy s někým, kdo tomu opravdu rozumí. Nejenom, že můžete díky správným tipům ušetřit a vyhnout se řadě zbytečných komplikací, ale hlavně se pak budete moci ze své terasy bezstarostně těšit dlouhé desítky let.

Ptejte se, je to zdarma

Specialisté společnosti WPC – WoodPlastic, českého výrobce a dodavatele teras z kompozitního materiálu, se – ať už osobně či on-line – věnují zájemcům o novou terasu doslova každý den. Řeší s nimi hlavně praktické věci. Zákazníky zajímá, jak dlouho jim terasa vydrží, jak náročná bude péče, ptají se na vlastnosti materiálu, bezpečnost, typy povrchů a barevné varianty i na způsob montáže.

Minimální náročnost péče je jedním z hlavních důvodů velké obliby teras z WPC (Wood-Plastic Composite). Prkna není třeba lakovat, natírat ani impregnovat, stačí je občas zamést a minimálně dvakrát do roka opláchnout velkým proudem vody. Společnost WPC – WoodPlastic má na skladě i prkna se speciální pigmentací, která umí na ploše terasy opticky upozadit běžné prachové znečištění.

Každý si vybere to své

Co se týče odolnosti, i v tomto případě disponují plnoprofilová prkna od českého výrobce špičkovými parametry. Klíčem je jak materiál, tak i technologie výroby. Čistá dřevní moučka z obnovitelných zdrojů se ve výrobním závodě v Bukovanech obohacuje o polyethylen stejného typu, jako se používá ve zdravotnictví. I díky tomu je výsledný produkt pevný, bezpečný a 100% recyklovatelný.

Terasám WPC – WoodPlastic je společná dokonalá dřevěná textura. Vybírat můžete jak z prken s výrazným designem, tak z těch, které osloví milovníky čistých linií a materiálů příjemných na dotyk. Prkna jsou k dispozici v široké škále barevných odstínů, které je umožňují sladit s ostatními prvky v exteriéru.

terasa

Nechte si poradit, ušetříte

Zájemci o novou terasu jsou šťastní lidé. Mají před sebou příjemné dobrodružství, a díky servisu lidí z WPC – WoodPlastic a jejich certifikovaných partnerů i velkou kliku. Kdo jiný vám dneska zadarmo a na požádání ukáže, jak vybrat a položit prkna nejenom tak, aby to hezky vypadalo, ale i tak, aby se maximálně eliminoval odpad, a tím jste co nejvíce ušetřili? Zkuste to, za zkoušku nic nedáte.

Další informace o produktech společnosti WPC – WoodPlastic, inspirativní fotografie, praktická doporučení a mnohem více najdete na www.woodplastic.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.