Stavba

Ten správný plot pro váš dům

0
betonove ploty

Betonový plot je základem každého bydlení, ve kterém se budete chtít cítit bezpečně. Pokud přemýšlíte o výměně stávajícího oplocení, betonový plot je výbornou variantou, která nabízí mnoho výhod a také různá provedení. Jedním z kritérií, které se při výběru oplocení často řeší, je jeho výška. Výška je důležitá, protože čím vyšší je plot, tím je dosaženo většího soukromí. Plot může být složen z jedné až pěti desek. Maximálně může plot dosahovat výšky dva a půl metru.

Proč si vybrat právě betonový plot

Beton je velmi pevný a kvalitní materiál, který zaručuje dlouholetou životnost plotu. Životnost plotu nezkracují ani klimatické podmínky, jako je vlhko, déšť, mráz, led či sluneční záření. V neposlední řadě není vyžadována ani žádná speciální údržba plotu. Montáž betonového plotu je velmi snadná. Stačí v určité vzdálenosti  provést výkopy, do kterých se potom vsunou betonové sloupky. Mezi sloupky jsou potom zasunuty plotové desky a plot je hotový. Překážkou nebude ani nerovný terén, plot můžete vést schodovitě.

 

Nabízí se spousta variant, jak udělat váš plot originálním. Můžete vybírat ze čtyř standardně nabízených dekorů buclaté či ostré cihly nebo štípaného či skládaného kamene. Plot může být dekorován z jedné strany, oboustranný plot nebo může být zcela bez dekoru. Dokonce mohou být v dekoru i jednotlivé sloupky. Zajímavým moderním prvkem je zakončení plotu. Můžete jej ponechat standardně rovné nebo zvolit zaoblené s ozdobnou mřížkou či využít netradiční dřevěné latě. Dopřejte si i vy stylové a bezpečné oplocení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.