Domácnost

Stylový outfit i pro vaši postel

0
krepové povlečení

Svou postel byste rozhodně měli počítat mezi vaše nejbližší přátele. Večer se na ni mnohdy těšíte jako na nikoho jiného a váš ranní rozchod je často mimořádně bolestný. Proto si i ona zaslouží náležitou pozornost. Jak se postarat o to, aby se vám sladce spalo? Stačí si vybrat to správné povlečení.

Velký výběr dekorů a komfort

Směle se můžete řídit vlastním vkusem a vybrat si takové, které do vaší ložnice stylem dokonale zapadne. Máte rádi barvy nebo preferujete stylovou čistotu a eleganci? Není třeba se absolutně omezovat. Můžete totiž být bez obav, že krása nejde ruku v ruce s praktičností. S krepovým povlečením totiž nemůžete šlápnout vedle.

Většinou to totiž znamená, že je takové povlečení ze stoprocentní bavlny, byť se setkáte i s umělou alternativou, nejčastěji polyesterem, nicméně ten se bude chovat znatelně jinak. Tento materiál si zachovává jakožto přírodní všechny svoje žádoucí vlastností: Je měkký, příjemný a pohodlný.

Zářivé barvy a minimální údržba

A na rozdíl od svého levnějšího kolegy je takovéto bavlněné povlečení stálobarevné, pokud tedy chcete, aby vám dlouho vydrželo pěkné, rozhodně se na něm nevyplatí šetřit. Životnost může být zrádná zejména u výrobků nejrůznější zahraniční provenience lákajících na až podezřele nízkou cenu. Chcete-li mít záruku, že si pořizujete opravdu kvalitní produkt, rozhodně se vám vyplatí sledovat, odkud pochází a zvolit si české povlečení.

Krep má navrch ještě jeden důležitý benefit. Důvod, proč je tak oblíbený, je ten, že se nemačká, tedy ho není potřeba žehlit, jako je to nezbytné například u povlečení flanelového. Což je praktické zejména tam, kde je potřeba jej často prát. I krepové povlečení se vyrábí ze 100% bavlny.

Technicky vzato se v tomto případě nejedná o žádný nový druh materiálu, ale pouze o jeho jinou úpravu, která už mačkaná je, střídají se v pravidelných pruzích hladké a zvrásněné části. Takže při vybírání takovéto povlečení dokonce poznáte na první pohled, aniž byste museli mít nějaké ty vědomosti o technologii výroby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.