Zahrada a hobby

Spolehlivé ruční nářadí nesmí chybět v žádné dílně

0
nářadí

Samozřejmým pomocníkem pro každého řemeslníka či kutila, je ruční akumulátorové nářadí. K těmto příležitostem bychom vám rádi představily kvalitní a inovativní nářadí značky STANLEY a STANLEY FATMAX. Ať už hledáte vrtací kladivo nebo akumulátorovou vrtačku, v naší nabídce si zaručeně vyberete tu pravou právě pro vás.

Akumulátorové a bezuhlíkové vrtačky s rázovými utahováky

Mezi hlavní výhody akumulátorových vrtaček patří především jejich flexibilita, kdy nepotřebujete připojení k elektrické síti.
Využívají se jak v řemeslných dílnách, tak i domácnostech, kdy se dají měnit nástavce, ať už chcete leštit nebo brousit (u dvourychlostních vrtaček, kdy můžeme vrtat například i do kovu).
Rozdíl mezi běžnou a bezuhlíkovou akumulátorovou vrtačkou (rotor je tvořen permanentními magnety) pak spočívá  v delší době provozu, výkonu či vyššího kroutícího momentu. U bezuhlíkové tedy uděláte na jedno nabití více práce.

Akumulátorové vrtací kladiva

Vrtacím kladivem můžete vrtat do betonu, železobetonu i kamene a kladiva kombinovaná navíc nabízejí sekání nebo třeba odstraňování starých dlaždic. Na trhu je nabídka jak příklepových, tak těch bez příklepu. Z naší nabídky například vrtací kladivo FMCD900, které je navíc v atraktivní cenové relaci.  Ušetří vám námahu a práce tím bude daleko rychleji hotová. Mezi další výhody patří snadná manipulace, kdy vrtací kladiva neváží o moc víc než běžná vrtačka. Vybrat můžete rovněž mezi akumulátorovým nebo bezuhlíkovým.

Akumulátorové úhlové brusky

Pokud potřebujete řezat či brousit kovy nebo i hrubě obrousit dřevo, jsou tu úhlové brusky.
K dostání jsou ve třech průměrech kotoučů. Ty s průměrem 125 mm využijete při běžných pracích, při práci s kovem pak s průměrem 115 mm. Pokud ale pracujete na rozsáhlejších projektech je ideální ta s průměrem až 230 mm.
Základně tedy dělíme na řezné a brusné kotouče, ty pak dále dělíme podle materiálu na rozbrušovací, lamelové, fíbrové a diamantové kotouče.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.