Zahrada a hobby

Soutěž Nejhezčí zahrada 2014 má svého vítěze

0
nejhezčí zahrada 2014

Jubilejní ročník soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA našel svého vítěze.

Akciová společnost CANABA, dodavatel rodinných domů na klíč, pořádal letos již desátý ročník tohoto oblíbeného klání, ve kterém se klienti, kteří žijí v domech CANABA, prezentují výsledky své tvůrčí zahradnické a pěstitelské snahy. Celé léto přicházely snímky klientů CANABA, kteří se s maximálním úsilím věnovali nejen zkrášlení zahrad svých domovů, ale i pořízení jejich fotodokumentace. Vysoký zájem účastníků a množství zaslaných fotografií odbornou porotu zaměstnalo na několik týdnů a definitivní vyhodnocení této již tradiční soutěže bylo přijato až v prvním říjnovém týdnu.

Odborná komise složená z architektů a zástupců vedení společnosti vybrala nakonec z několika stovek soutěžních příspěvků jako vítěznou zahradu manželů Aleše a Zlaty Zvěřinových z Nového Boru, kteří získali hlavní cenu – pětidenní poznávací zájezd pro 2 osoby do ráje květin – Holandska spojený s návštěvou světoznámého Květinového korza. Slavnostní předání ocenění i hlavní ceny se konalo za krásného počasí ve čtvrtek 03.10.2014. Sami můžete posoudit, že volba poroty byla správná. Více snímků spolu s rozhovorem se šťastnými výherci o vzniku jejich nádherné zahrady najdete v příštím čísle časopisu Můj dům.

Společnost CANABA zároveň děkuje všem účastníkům této oblíbené soutěže a jejich zahradnické umění ocení alespoň malými dárky. Zároveň vyzývá všechny majitele domů CANABA, jejichž počet za bezmála 25 let činnosti společnosti přesáhl pět tisíc, k účasti v jedenáctém ročníku, který bude vyhlášen na jaře 2015.

Bližší informace: ing. Pavel Herclík, obchodní ředitel CANABA a.s., tel.: 602 495 871,herclik@canaba.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.