Domácnost

Somfy – automatizace domácnosti vám ušetří mnoho starostí

0

Moderní technologie nám mohou usnadnit mnoho činností. Může přitom jít třeba o ovládání světel, rolet a dalších prvků v domácnosti. Automatizace domácnosti vám ušetří čas, starosti a v mnoha případech i peníze.

Chytrá domácnost

Chytrých prvků do domácnosti je celá řada. Častou volbou jsou chytrá světla, rolety, či třeba dveře a vrata. O vše se postará TaHoma switch – řídicí jednotka, která propojí všechny prvky pro snadné ovládání. Na vás už pak záleží jen vybrat si, zda preferujete ovládání klasickým ovladačem, či v mobilní aplikaci, díky které můžete svůj dům ovládat i když nejste doma. TaHoma switch je také kompatibilní i s hlasovým asistentem, to vám ovládání ještě více usnadní.

Praktické využití

Pokud se rozhodnete pro chytrou domácnost od Somfy, můžete se těšit na řadu výhod. Jednou z nich je možnost ovládání na dálku. Odkudkoli tak můžete zkontrolovat rolety. Navíc je lze automatizovat v závislosti na počasí. V horku se rolety zavřou, aby nevpustily sluneční paprsky do interiéru. Naopak v zimě jsou pak otevřené a zavírají se až při západu slunce – aby teplo zůstalo uvnitř. Chytré ovládání využijete například i při doručení balíku. Pokud zrovna nejste doma, můžete kurýrovi jednoduše otevřít například garáž, ať už jste kdekoli. Díky venkovní kameře přitom budete mít o všem přehled.

Pro vyšší bezpečnost

Automatizované ovládání světel a rolet může mít velký význam pro bezpečnost vašeho domova. Pokud jste zrovna pryč, chytrá domácnost se postará o to, aby to vypadalo, jako že jste doma. Simuluje vaši přítomnost v domácnosti – ráno otevře rolety, v noci je pak zatáhne a rozsvítí světla. Dům tak vypadá, jako byste byli doma. Díky tomu lze minimalizovat rizika.

Chytrá domácnost má různé využití. Nepochybně je praktická – nejenže nabízí pohodlnější ovládání, ale také zajistí bezpečnost.

Zdroj obrázku: Somfy.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.