Domácnost

Smart Walls: chytré stěny pro dokonalý interiér

0
moderní zdi

Společnost Dekre vstupuje na český trh s tzv. chytrými stěnami. Ty interiér ponoří do nekonečné škály odstínů barev, podsvítí, potisknou, vytvarují nebo akusticky uzpůsobí potřebám prostoru. Smart Walls jsou tvořeny vypínaným textilem, který skryje všechny nedokonalosti a vizuálně nežádoucí prvky, jako jsou kabelová vedení, vzduchotechnika či topení. Můžete popustit uzdu své fantazii a vytvořit si individuální návrh, díky kterému bude interiér originální a bude odrážet vaši osobitost.

Smart Walls jsou vhodné jak do obývacího pokoje, tak do kanceláře či obchodu. Jejich široké možnosti užití od stěn přes stropy, podhledy, dělící příčky po závěsné panely a prostorové objekty si poradí s každým interiérem. Nekonečné možnosti materiálu nebo výběru potisku včetně individuálního návrhu zase pozvednou jejich vzhled.

Smart Walls lze bez problémů prosvítit, a tak tmavé místnosti propůjčit dojem denního světla, opticky zvětšit prostor nebo ze stropu vykouzlit dominantu pokoje. Řešení mají chytré stěny i pro potřeby prostorové akustiky místnosti. Výborně absorbují zvuky, které lze stimulovat výběrem materiálu. Smart Walls zaručují čistou, přesnou a rychlou montáž. Oproti výmalbě či sádrokartonu je vše hotové během pár minut a není třeba stěhovat či zakrývat nábytek.

Zdroj: Nevyžádaná TS


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.