Tipy redakce

Skládací zahradní domek budete mít sestavený za jeden víkend. Co vše umí?

0
zahradní domek

Přemýšlíte zrovna nad výstavbou úplně nového zahradního domku? V tom případě rovnou zapomeňte na plánování, shánění materiálu, počítání, měření i několikaměsíční budování. Stejně tak neplaťte předražené řemeslníky. Máme pro vás mnohem výhodnější řešení. Jaké?

Jednoduchá stavebnice

Zahradní domky fungují podobně jako klasický nábytek – prostě si vyberete ideální variantu, objednáte si ji, necháte doručit a poté ji s pomocí přehledného návodu za jeden víkend sestavíte. Nepotřebujete k tomu kdovíjaké nářadí nebo schopnosti. Zvládnete to svépomoci.

I přesto se stále bavíme o vysoce kvalitním a odolném řešení, které vám po sestavení bude sloužit desítky let. Zmíněné domky jsou přece jen vyrobené z masivního dřeva. Navíc disponují plastovými okny s izolačním dvojsklem, dveřmi a všemi dalšími komponenty.

Některé typy nabízí jednu místnost s plochou přibližně dvaceti metrů čtverečních, jiné zase několik místností o celkové ploše přes čtyřicet metrů čtverečních + krytou terasu. Máte na výběr z desítek a desítek různých variant.

Co bude stát vedle domku?

K vytvoření útulné zahrady opravdu nestačí pouze chatka. Musíte myslet i na další vybavení, díky kterému zabavíte celou svou rodinu. Za zmínku stojí například zahradní houpačky, koupací sudy, dětská pískoviště, Montessori hračky, workout hřiště a řada podobných vychytávek pro děti i dospělé. Takové položky si můžete objednat v oblíbeném e-shopu Skluzavky.cz.

Spousta zájemců si objednává především populární Dětské hřiště Monkey´s Home Malý pirát MAD se skluzavkou 2024. Tato prostorově skromná konstrukce potěší vaše ratolesti dětským domečkem, skluzavkou, lezeckou stěnou, provazovým žebříkem, tabulí na kreslení křídou, pískovištěm a houpačkou. To vše na pár metrech čtverečních.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.