Tipy redakce

Sedací souprava – základ obývacího pokoje i kanceláře

0
sedací soupravy
Zkuste podčlánkovou inzerci

Nejvíce frekventovanou místností celého domu je obývací pokoj. Plní funkci odpočinku a relaxace. Je třeba jej vybavit komfortní sedací soupravou. Právě zde se díváte na televizi a sledujete oblíbený seriál, fotbalový zápas, čtete knihu anebo spíte. V kanceláři si našla sedací souprava rovněž své uplatnění. Nabízí komfortní místo setkání s obchodními partnery a slouží jako místo k odpočinku po náročném pracovním dni. Při jejím výběru dbejte na klíčové vlastnosti, rozměry, materiál, z něhož je vyrobena a pohodlí.

 

Kvalitní produkty se neztratí

Jaké podmínky by měl splňovat gauč do obývacího pokoje? Jistě funkci estetiky, kvality a cenové dostupnosti. Mnoho z nás zapláče při pořízení levné sedací soupravy. Kvalitní gauč poslouží po několik desítek let. Nebojte se do něj investovat, vše se vrátí nastokrát. Při nákupu sedačky dbejte na podmínky zdravého sezení. V obchodě si na ni sedněte hned několikrát. Nesmí být příliš měkká ani tvrdá. Klidně se rozhodněte pro systém dvojího pružení a bederní podpěru.

Na velikosti záleží

Prostorné interiéry si žádají gigantickou sedací soupravu. Malé pokoje zase menší gauč. Oceníte pratelné potahy. Pozornost věnujte područkám, raději byste dřevěné anebo textilní? Které z nich se rychleji odřou? Myslete dopředu. Technologicky propracovaná sedací souprava vám bude sloužit dlouhé roky a její konstrukce i vzhled zůstanou neporušeny. Co když se budete stěhovat? Raději si kupte rozkládací sedačku. Zajímejte se o její údržbu. Pestré barvy anebo šedivé tóny? To už nechejte na svém vkusu.

Kancelář v rytmu koženky

Stylová a nevšední kancelář si žádá moderní prvky. Tvrdší sezení a raději jednobarevný vzhled, to je stěžejní parametr sedací soupravy do kanceláře. Zvolte kůži anebo její imitaci. Ideální je kombinace koženky a kovových prvků. Vše doladíte kovovým stolkem se sklem v moderním designu. Nezapomeňte na vhodné doplňky, kvalitní psací potřeby a dekorace v podobě živých květů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.