Domácnost

Samolepky na zeď, které vytvoří příjemnou atmosféru!

0
samolepky na zeď
Zkuste podčlánkovou inzerci

Přestala vás bavit nudná bílá zeď ve vaší ložnici? Rádi byste jednobarevnou zeď oživili, a zútulnili tak váš domov? Prohlédněte si samolepky na stěnu ložnice. Je z čeho vybírat! Možná by i vaše děti ocenily pohádkovou zeď, plnou nápaditých ornamentů.

Množství unikátních samolepek najdete na stránce www.dekolepky.cz. Stačí si jen prohlédnout nabídku samolepících dekorací na zeď a vybrat tu, která se bude nejvíce hodit do vašeho bytu. Hledáte dětské motivy, rostliny, zvířata, siluety, budovy, nebo abstraktní geometrické tvary? Všechny tyto nálepky na zeď na výše uvedených stránkách naleznete.

V poslední době jsou samolepky na zeď velkým trendem, protože jsou kvalitní a jejich nalepení zabere jen chviličku. Úžasné je, že samolepku můžete kdykoliv odlepit a vyměnit za jinou. Nemusíte tedy zvát malíře, aby vám namaloval vysněný motiv, který se nakonec možná ani nepodaří podle vašich představ. Poté jej nemusíte složitě přetírat další vrstvou barvy. Navíc samolepky na zeď jsou cenově velmi příznivé! Vyberte si samolepky na stěnu do ložnice, kterou pěkné motivy zútulní. Mezi květy, uklidňujícími ornamenty, nebo pod Eiffelovou věží se vám bude krásně usínat.

Zábavné stromy jako samolepící dekorace na zeď

Velkým hitem se staly motivy stromů. Strom v pokoji uklidňuje, dodává pocit pohody a jistoty. Vybrat si můžete z široké nabídky nejrůznějších pohádkových, reálných, moderních, extravagantních nálepek či úplně jednoduchých samolepek na zeď ve tvaru stromů.

S dekorací ve tvaru stromu si navíc můžete dále vyhrát. Co třeba na konce větví připevnit rámečky z fotkami členů vaší rodiny? Nebo to může být „strom zážitků“, takže na něj připevníte fotky z dovolených, rodinných výletů a podobně. V pokoji malého fotbalisty může strom představovat celý fotbalový tým. Co ke každé větvi připsat nějaké rodinné pravidlo? Nebo data narození vašich nejbližších, či důležité události ve vašem životě? Fantazii se meze nekladou!

Rozzařte pokojíček vašeho dítěte, nebo oslňte návštěvu originálním samolepícím obrazem nad vaší sedací soupravou!

logo dekolepky.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.