Reality

Rezidence Na Vackově: příjemné bydlení nedaleko centra Prahy

0
byty Vackov

Bydlet v Praze je snem mnoha lidí, kterým učarovalo velkoměsto. To umí nabídnout rušný společenský život i sportovní vyžití, stejně jako dostatek kulturních památek a nákupních center, v nichž lze trávit spoustu volného času. Jestliže se vám takový život líbí a neumíte si jiný představit, určitě pátráte po vhodném bydlení. Možná, že by vás mohl zaujmout developerský projekt – rezidence Na Vackově. Nabízí zcela nové byty v atraktivní lokalitě blízko pražského centra.

Moderní byty na Vackově

Kromě toho, že žižkovský Vackov se nachází poměrně blízko centrální Prahy, poskytuje také dostatek klidu pro pohodový život ve velkoměstě. Vše důležité pro život je v dosahu, tudíž se člověk nemusí ničeho podstatného vzdávat. Rezidence Na Vackově podél ulice Malešická počítá s pěti budovami s členitou a asymetrickou fasádou, která rozhodně není vůbec fádní, a díky tomu vzniknou i zajímavá zákoutí, jež poskytnou dostatek soukromí. Maximální výška budov bude dvanáct pater, takže ten, kdo má rád hezké výhledy z výšky, může být zcela spokojený.

Terasy, lodžie nebo balkóny

Byty jsou navrženy v souladu se současnými trendy bydlení. K dispozici budou také venkovní prostory v podobě lodžií, balkónů a teras, které celý bytový prostor prosvětlují. Byty tak působí příjemným dojmem a slibují, že se v nich bude dobře bydlet. Terasy poslouží jako místo pro relaxaci a uklidnění. Byty v Praze na Vackově mají různé dispozice – od 1+kk až po 5+kk, tudíž si vybrat může ten, kdo žije sám, i ten, která má početnou rodinu.

Financování bytu s výhodnou hypotékou

Byty na prodej v Praze 3 je možné financovat prostřednictvím výhodného hypotečního úvěru bez poplatků za zpracování hypotéky, se znaleckým posudkem vypracovaným na náklady banky i s nulovými náklady spojenými s přípravou hypotéky. Protože prodej bytů Na Vackově již probíhá, je načase si pospíšit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.