Domácnost

Ptáci umí znepříjemnit život i ničit majetek

0
hroty proti ptákům
Zkuste podčlánkovou inzerci

Také vás štve, že váš dům osidlují nepříjemní ptáci a drzí holubi? Účinná ochrana určitě existuje, jen si stačí vybrat a objednat. Případně se můžete inspirovat zkušenostmi, které mají vaši známí a přátelé. Odhánět holuby vzduchovkou není asi úplně dobré, mohli byste někomu ublížit, proto se porozhlédněte a vyberte účinnou vychytávku, která bude nejvíce vyhovovat právě vám, ochrání váš domov a vy si budete moci v klidu na balkoně vypít kávu.

Z čeho můžete vybírat?

Na českém trhu najdete několik účinných a možná i neúčinných prostředků, které vám pomůžou se zbavit dotěrných ptáků a holubů, nikdo nechce mít zničenou fasádu či okna od ptactva. Můžete vybírat z:

  • Ochranné sítě proti ptákům
  • Ochranné hroty proti ptákům
  • Solární ochrana proti ptákům

Jednou z nabízených možností jsou ochranné hroty proti ptákům. Jde o plastové hroty, které můžete nalepit kvalitním lepidlem, kam potřebujete. Neváhejte si pořídit zábrany proti ptákům, ať už chcete ochránit fasádu, okna nebo jiné stavební prvky ve vaší zahradě. Tyto hroty jsou velmi účinné proti různým druhům ptactva a stejně tak jako na okna je můžete nalepit na římsy nebo balkon. Buď je můžete, jak jsme již zmínili, přilepit kvalitním lepidlem nebo na montáž můžete použít na uchycení vruty.

Holub může také znepříjemnit život

Zatímco někteří holuby chovají, ať už pro maso, nebo třeba pro poštovní účely, jiní se jich chtějí v okolí svých domácností zbavit. Jako účinná ochrana proti holubům se jeví buď síť, nebo také hroty. Holub se považuje za domestikované zvíře, a vyskytuje se v hejnech, proto jeho přítomnost může být nepříjemná.  Pokud tedy nepatříte, mezi ty, kteří se holuby obklopují, vyberte si z nabídky, která je dostupná na internetu, a zabraňte tomu, aby vám holubi, případně jiní ptáci ničily váš majetek a vám znepříjemňovaly život.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.