Domácnost

Příjemné prostěradlo je základem dobrého spánku

0
jersey prostěradlo

Dobrý spánek je základem jak tělesného, tak i duševního zdraví. Dodává nám energii, odpočinek a zcela určitě budeme mít lepší náladu, když se dobře vyspíme, než když vstáváme rozlámaní a nevyspalí. Co má na náš spánek vliv? Jsou to samozřejmě životospráva, prostředí, zdravotní stav, ale v neposlední řadě také postel. A to nejen rošt, matrace nebo peřiny, ale také povlečení a prostěradla.

Jaké prostěradlo je nejlepší?

Přesně z těchto jmenovaných důvodů je důležité si do ložnice vybrat opravdu dobré prostěradlo, které bude pěkně vypadat a ke zbytku ložnice ladit, ale bude zároveň příjemné na dotek a bude se vám na něm dobře spát. Ovšem každý z nás je jiný. Je tedy těžké určit jedno jediné nejlepší prostěradlo. Je potřeba projít různé druhy a typy a z nich si zvolit to, které bude nejvíce vyhovovat vám. Jedna z aktuálně nejoblíbenějších jsou froté prostěradla. Proč? Jsou pěkná, stylová, materiál dobře vypadá a především – je zcela praktický. Dobře saje, hřeje (což se, zejména v zimě, hodí), je příjemné na dotek. Jejich údržba je snadná, dobře se perou a není třeba je žehlit. Ovšem je pouze na vás, jestli si je vyberete, ne každému musí vyhovovat.

Další typy prostěradel

Pak je potřeba podívat se na jiné druhy. Jedním z nich jsou například jersey prostěradla. Co si pod tímto pojmem představit? Jersey je mnohem jemnější než klasická bavlna. K jeho výrobě se používá pletací stroj a 100% bavlna. Prostěradla jsou hebká, dobře sají, drží na matraci a nepoškodí se ani natahováním, protože jsou pružná. Stejně jako froté, také jersey prostěradla se nemusí po vyprání žehlit a v ložnici vypadají vskutku velmi dobře a luxusně. Ovšem pokud byste si nevybrali ani teď, nemusíte si zoufat, stále máte široké spektrum možností výběru v oblasti bavlněných nebo třeba bambusových prostěradel. Je to jen na vás, co si do ložnice koupíte. Důležité je, aby byly materiál prostěradla i povlečení pro vás příjemný a dobře se vám v něm spalo.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.