Tipy redakce

Přenosný reproduktor LAMAX Solitaire1 nabídne hutný zvuk i zajímavý vzhled

0
Lamax

Značka LAMAX přináší na trh nový přenosný reproduktor Solitaire1, který nabídne hutný zvuk, zajímavý vzhled i slušný poměr cena/výkon.

Součástí balení jsou kromě samotného reproduktoru už jen kabel typu micro USB pro nabíjení, 3,5mm AUX audio kabel ukončený jackem a uživatelský manuál. Ten je však vzhledem k jednoduchému ovládání zařízení téměř zbytečný.

Solitaire1 první pohled upoutá stylovým vzhledem a tvarem, zahrnujícím zkosené rohy u spodní hrany a prvky tyrkysové barvy, která je pro výrobce tak typická. Na přední mřížce je vytlačené výrazné logo LAMAX, které přes svou relativní masivnost nijak neruší. Pokud by tohle repro bylo delší a zahrnovalo víc měničů, mohlo by směle konkurovat i dražším soundbarům – designově by mohlo ladit s velkou částí televizorů dostupných na trhu.

Jenže Solitaire1 je svou povahou reproduktor přenosný, určený nejen pro domácí použití, ale i na různé večírky a party nebo třeba jako doplněk na piknik do parku. Jeho rozměry jsou 200 x 65 x 60 mm a hmotnost činí 715 gramů. Díky tomu (i díky relativní odolnosti hliníkového balení) je reproduktor možné bez problémů nosit v zavazadle, třeba mezi učebnicemi. Zařízení je totiž určeno hlavně pro mladší generaci, na kterou se výrobce orientuje i marketingově. Přestože právě mileniálové jsou ti, kteří podobné zařízení ocení nejvíc, je reproduktor dost univerzální a věkově rozhodně „nediskriminuje.“

Mřížka s logem výrobce skrývá dvojici silných měničů, z nichž každý má průměr 45 mm a společně dosahují výkonu 20 wattů. Jak již bylo řečeno, je výsledný zvuk možné považovat za hutný, a to především díky dunivým basům a maximálně zredukovanému šumu a vibracím, za což je zodpovědný i integrovaný pasivní zářič, pohlcující vibrace zachycené uvnitř těla přístroje.

Zvuk lze samozřejmě získávat z rozličných zdrojů, ovšem optimálním zdrojem je chytrý telefon. Což dokazují i další funkce, jež jsou součástí reproduktoru, například mikrofon, umožňující použití zařízení namísto handsfree sady. Díky ovládacím tlačítkům umístěným na horní hraně přístroje je možné přijímat hovory, aniž byste se svého smartphonu vůbec dotkli. Telefon můžete mít v době volání položený klidně několik metrů od sebe. Pro příjem zvuku pak můžete reproduktor klidně umístit až 15 metrů od zdrojového zařízení, a to díky podpoře technologie Bluetooth ve standardu 4.2. Samozřejmostí je i možnost připojení pomocí již zmíněného AUX kabelu, který je součástí balení.

Za zmínku stojí ještě baterie s kapacitou 6 000 mAh, jejíž výdrž je udávána na 12 hodin (přehrávání). Do plna ji pak nabijete za tři hodiny. Více informací naleznete zde: https://beat.lamax-electronics.com/cz/solitaire1/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.