Reality

Pojistit si byt, to je nutný základ pro každý mladý pár

0
pojištění
Zkuste podčlánkovou inzerci

Bydlení v bezpečí. Samozřejmě tím nemáme na mysli život v nějakých rizikových zónách, jako spíše fakt, že byste měli myslet na vhodně nastavenou pojistku až v první řadě. Pokud ji ještě nemáte sjednanou, vystavujete se širokému spektru problémů, které jsou zatím sice ve stadiu hrozby, ale jedním dechem je třeba dodat, že hrozba může udeřit hodně nečekaně. A štěstí tu přeje připraveným, škody se pak rychle nahradí přímo z kasy pojišťovny.

Malá garsonka nebo i rodinný domek

Do smlouvy lze zahrnout celou řadu různých nemovitostí. Od garsoniéry přes byt 2+1 až po klasický rodinný dům nebo i rekreační chatu. Pojištění bytu se může vztahovat i na rodinný bazén, vybavení kanceláří nebo dům, který stále ještě prochází stadiem výstavby a hotovo bude teprve příští rok. Samozřejmě tedy za předpokladu, že vše půjde tak, jak podle původního plánu mělo.

Variabilita je tedy značná, smlouva se dá přizpůsobit přesně na míru – a právě i v tom je její velká atraktivita. Nakonec, každý byt je jiný a naprosto to platí i pro jeho obyvatele.

Online řešení je úsporné i pro peněženku

Dnes už to není nejmenší problém, internet přece sbližuje a umožňuje i věci dříve netušené. Pojistit domácnost online je v moderní době už běžným standardem. Stačí vyplnit několik málo kolonek, zadat osobní kontaktní údaje a vše je již takřka dořešeno. Paušál podle metrů čtverečních obytné plochy je ke všem maximálně férový, nemůže se tak stát, že by došlo k takzvanému podpojištění nemovitosti.

Kalkulace, uzavření smlouvy a platba, vše je maximálně jednoduché. A co vše byste si měli ohlídat, když jde o pojištění nemovitosti? Pár dobrých rad v kostce určitě nikomu neuškodí. Právě díky nim bude totiž o všem jasněji a nemůžete na nic opravdu důležitého zapomenout.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.