Zahrada a hobby

Pojďte výzvě vstříc aneb jak si poradit s přípravou dokonalé venkovní párty

1
party stany

Zima konečně končí a brzy nastane sezóna venkovních oslav. Chystáte letos připravit velkolepou párty, protože vás čekají kulaté narozeniny, povýšení v práci, svatba nebo jiná významná událost? Aby vše proběhlo bez problémů, je třeba se řádně připravit a zajistit mnoho různých věcí. Hodně pomůže půjčovna, jak a proč?

Stany, které nabízí ochranu

Nejdůležitější je, aby se hosté na oslavě cítili v bezpečí. Je nutné připravit takové zázemí, které nabídne komfort, i když se venku budou ženit všichni čerti. Není totiž nic horšího, než když hosté začnou z oslavy hromadně odcházet kvůli větru nebo dešti. Jedině s kvalitními stany vytvoříte perfektní zázemí a jedině když si je půjčíte, nebude vás to stát majlant.

Půjčovna party stanů nabízí klasické nůžkové stany s odnímatelnými bočnicemi, které se na sebe dají napojovat. Snadno tak vytvoříte i členité prostory a můžete vytvořit třeba zvláštní místo pro tanec, vytvořit stan s barem aj. Pokud chystáte slavnostnější párty, je lepší si půjčit trubkový stan. Je stabilnější a vypadá reprezentativněji. Je určitě vhodný i pro svatby.

Kolik vás to bude stát? Prohlédněte si ceník půjčovny party stanů. U jedné firmy si můžete půjčit i různé typy grilů. Nezapomeňte na to, bez grilovaných pochoutek si zahradní oslavu snad ani nelze představit. Půjčovnu doporučujeme kontaktovat s co možná největším předstihem.

Zábava pro všechny musí být!

Sebelepší vybavení není zárukou, že se hosté budou bavit. Je třeba s tím počítat a předem připravit hry nebo jinou zábavu. Děti i dospělé zabavíte soutěží o nejlepší koktejl. Zatímco dospělák si bude lámat hlavu s vymýšlením originální kombinace, děti mohou vyrábět ozdobná brčka či kelímky. Inspiraci na míchané drinky najdete třeba zde. Mezi zaručené zábavy patří i karaoke nebo hádání slov, filmů, známých osobností aj. při pantomimě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

1 Komentář

  1. Ty altánky jsou krásné, i já jsem vždycky chtěla na zahradě takový skvost. Bohužel nebylo na to ani místo a ani finance, proto jsme zvolili prajtickejšie řešení, koupili jsme rrozkladací stann expodum.cz/articles/zahradni-pristresek/ a účel to splnilo.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.