Reality

Nové byty s výhledem na Malešický les v atraktivní lokalitě

0
Nové byty

Už jen poslední byty k prodeji zbývají v žádané pražské lokalitě. Budete zde mít výhled rovnou na Malešický les, podle kterého je také pojmenován rezidenční projekt Malešický háj. K dispozici zde pro vás může být klidné bydlení, kterému přitom nechybí veškeré vymoženosti života ve velkoměstě.

Pohodové bydlení v Praze

Pokud máte rádi své soukromí a klid, musí vás tento rezidenční projekt oslovit. Musíte si ale pospíšit, protože zde zbývají už opravdu pouze poslední byty k prodeji. Výhodou těchto bytů mimo jiné je, že je zde pouhých 107 bytových jednotek, takže je hustota bytů nižší, než je typické pro podobné rezidenční projekty. Tyto byty Praha 10 jsou k dispozici od 31 m2, ale jsou zde byty o rozloze až 139 m2. Díky tomu je toto bydlení vhodné jak pro jednotlivce a páry, tak rovněž pro větší rodiny. Zajímavostí jsou střešní penthousy, kde si ještě více užijete vlastního soukromí. U bytů jsou k dispozici:

  • Balkóny
  • Terasy a předzahrádky

Vše samozřejmě v závislosti na tom, o který byt v jakém podlaží se jedná. Celkově je zde 5 bytových domů, které nabízejí zajímavou členitou architekturu ještě umocňující pocit soukromí. Vnitřní dispozice bytů jsou také koncipovány tak, abyste měli po celý den dostatek světla. K dispozici tady jsou také užitkové prostory, které najdete v podzemních podlažích bytových domů, kde jsou garážová stání i sklepní kóje.

Nové byty

Bude se vám líbit bydlení i okolí

Také s ohledem na dostupnost pouze posledních bytů rozhodně nelze doporučit s koupí váhat, pokud máte o bydlení na tomto místě zájem. Lokalita pražských Malešic toho dokáže nabídnout opravdu hodně prakticky každému, jak po stránce soukromí, tak občanské vybavenosti a dostupnosti služeb či zábavy. Pokud vás tato nabídka oslovila, tak možnost nastěhování do nových bytů je očekávána během roku 2023, kdy se plánuje dokončení projektu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.