Domácnost

Nerezové poštovní schránky

0
nerezové poštovní schránky

Do nerezové poštovní schránky se vám rozhodně vyplatí investovat. Pokud chcete, aby vám písemnosti byly doručovány v pořádku, pořiďte si schránku z kvalitního materiálu, která bude navíc opatřena bezpečnostním zámkem. Na výrobu, prodej a montáž těchto schránek se specializuje firma Jiří Slánský. Zde si schránku vybere opravdu každý.

Použití nerezových schránek

Nerezové poštovní schránky se dají využívat jako součástí bytových i rodinných domů. Díky svému univerzálnímu vzhledu se hodí téměř do jakéhokoliv prostředí. Nerez je navíc velmi odolný materiál, na kterém se nepodepisují vlivy prostředí, proto takovou schránku můžete umístit jak dovnitř, tak i ven. Díky kvalitnímu provedení do ní pošťačka při doručování snadno vhodí dopisy, časopisy a magazíny, noviny i třeba letáky nebo výzvy k doporučeným psaním. Pokud každý den přijímáte větší množství písemností, zvolte raději prostornější poštovní schránku.

Výhody schránek z nerezu

Kvalitní nerezové schránky od firmy Jiří Slánský mají mnoho výhod. Jelikož se jedná o profesionální výrobu, můžete si být jisti vysokou kvalitou použitého materiálu, který je odolný a dosahuje dlouhé životnosti. Schránky se mohou pochlubit moderním provedením a dají se pohodlně využít v kombinaci s jakýmikoliv prostorami. Jsou vhodné nejen pro domácnosti, ale také do firemního prostředí. Vhazovací sklapka se na schránce většinou nachází vpředu a uzamykatelná dvířka vzadu. U firmy Jiří Slánský si ji můžete nechat namontovat téměř kdekoliv v ČR. Navíc v mnoha městech si můžete prohlédnout také reference.

Nabídka nerezových schránek

Z nabídky nerezových schránek můžeme doporučit poštovní schránku PA 60 nerez z internetového obchodu zmíněného výrobce. Jedná se o nejprodávanější typ nerezové schránky, která je vhodná i do sestav, co se využívají v bytových domech. Nabízí dostatek prostoru, je doplněna jmenovkou a opatřena klíči.

KONTAKT:

JIŘÍ SLÁNSKÝ

Slavětín 66

549 01 Nové Město nad Metují

Tel.: 604 808 688

Email: info@slansky.cz

Www: www.slansky.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.