Domácnost

Moderní krby a kamna vytvoří teplo domova

2
moderní krby

Kvalitní krby a kamna patří v současné době mezi velmi vyhledávané zboží. Zima se blíží, a tudíž je na čase začít myslet na to, jak přežít letošní zimu ve velkém stylu. Krby vám nejenže zpříjemní dlouhé zimní večery příjemným teplem, ale také se stanou dominantou vašeho interiéru, který díky designovým kamnům či krbu získá naprosto jiný rozměr. Pořiďte si do svého bytu tento stylový kousek, který vám bude každá návštěva závidět.

Moderní krby

Pokud vyznáváte moderní styl, jistě mu musí odpovídat i vaše vybavení bytu. Pokud tedy přemýšlíte o pořízení krbu, vsaďte na jistotu a nechte se zlákat špetkou extravagance a nevšedního designu. Moderní krby na sebe upoutají pozornost každého, jenž vstoupí do vašeho království. Materiály těchto nadčasových moderních krbů jsou většinou používány v hladké formě, která je občas sestavena až do futuristických tvarů. Leštěný kámen, kartáčovaný nerez, pohledový beton a profilovaná ocel vás jistě musí oslovit.

 

Designové krby

Pokud patříte k lidem, kteří se nespokojí jen tak s něčím, a neosloví vás nepřeberné množství variant moderních krbů, pořiďte si něco originálního. Designové krby vás jednoznačně dostanou. Netypické řešení těchto krbů umocňuje fakt, že na velké spoustě designů se podílel i známý designér Paco Rabanne. Váš krb se rozhodně nebude podobat ostatním. Ve svém bytě vytvoříte něco, co vám bude každý závidět. Tyto stylové krby patří mezi jedničky na trhu a ohromí vás svou nadčasovostí.

Rustikální, stylový nebo Bio krb?

Pro milovníky rustikálního stylu jsou v nabídce krby, které si zamilujete. Rustikální styl patří mezi velmi oblíbený, a to nejen v domácnostech. Pravý venkovský styl často nalezneme i v různých penzionech či hotelích. Stylové krby se zase postarají o podtrhnutí vašeho spíše zámeckého stylu. Pokud si chcete připadat jako na zámku, zvolte jeden z masivních krbů, který se bude vyjímat v každé domácnosti. Variantu pro ty, kteří například doma nemají komín, je takzvaný Bio krb, který vás nadchne svou lehkostí a precizním zpracováním. Další zajímavosti ze světa krbů naleznete na webových stránkách společnosti Topsys Praha, spol. s.r.o., z jejichž stránek byl tento článek čerpán.

Partnerlogo topsys.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

2 Komentáře

  1. Měn se strašně moc líbí ty biokrby, třeba tento: levnekrby.cz/biokrby-kratki/biokrb-india-mini-cerny-volne-stojici
    Je to takový originální doplněk do bytečku 😀

  2. Such a nice blog.

    I have read an amazing article here.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.