Domácnost

Matrace USNU pro zdravé spaní přesně na míru každému

0
matrace

V posteli trávíme mnohdy třetinu našeho dne. Proto bychom měli vybrat takovou postel, která nám zabezpečí kvalitní odpočinek. Samozřejmě, že kouzlo zdravého spaní není v tom, jestli je postel dřevěná nebo kovová. Správná volba kvalitní matrace a roštu nás bude k odpočinku doslova lákat. Právě matrace USNU od stejnojmenné české firmy hlavní kritéria splňují.

Zdravotní matrace se speciální konstrukcí pro dokonalou podporu těla

Matrace se speciální konstrukcí je přímo navržena pro přirozenou fyziologii lidského těla. Kromě potahových tkanin je odlišné i samotné jádro zdravotní matrace, které zajišťuje dokonalou podporu těla. Rozkládá celkovou váhu, uvolňuje svaly i páteř. Matraci vždy vybíráme přímo pro naši postavu. Spaní a odpočinek na vhodně vybrané matraci je dokonale klidný a zdravý.

Ortopedické matrace přináší psychickou a fyzickou pohodu

Odpočinek a samozřejmě spaní na nekvalitní matraci a nebo na matraci, která není pro naši postavu ideální, velkou úlevu neposkytne. Výběr ortopedické matrace nesmíme podcenit. Kromě výběru podle naší výšky i váhy si můžeme vybrat i pocitově. Někomu vyhovuje měkká matrace, někomu tvrdá a jiný zvolí kompromis mezi tím. Ortopedická lamelová matrace USNU je správnou volbou pro psychickou i fyzickou pohodu.

Matrace 90×200 cm je postelovou klasikou. Pro rozkládací postel vyberte z dalších rozměrů

Přirozeným trendem současnosti je nabídka matrací různých velikostí. Individuální požadavky fyziologie každého z nás, ale i typ roštu nebo postele ovlivňují její rozměr. Kromě klasického rozměru matrace 90×200 cm se přirozeně nabízí i rozměrově speciální matrace určené pro rozkládací postele o šířce 160, 170 nebo 180 cm.

Při výběru vaší matrace nezapomeňte na to, že zaslouženého zdravého a klidného spánku docílíte pouze na pohodlné a správně vybrané matraci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.