Domácnost

Kožená sedačka aneb pár tipů, které vám pomohou při výběru!

0
kožená sedačka
Zkuste podčlánkovou inzerci

Sedačka je královnou obývacího pokoje. Je tím prvním, co při vstupu vidíme a co nás zaujme. Trávíme na ní nejvíce času a je místem pro celou rodinu či návštěvy. Proto bychom neměli uspěchat její výběr a najít tu, která bude všem vyhovovat. Důležité je, aby byla praktická, pohodlná a odolná. Tím hlavním faktorem je ale její materiál. Kožená sedačka se sice více prodraží, ale zato působí luxusně, vydrží déle a v místnosti se přímo vyjímá. Podle čeho se ale rozhodnout, jestli je to pro vás tím pravým ořechovým?

Pět důvodů, proč si vybrat koženou sedačku

  1. Kůže je elegán, který dodá celé místnosti šmrnc, ale především se jen tak neokouká a vždycky bude působit velebným dojmem. Uchvátí vás stejně dnes jako za deset let, zatímco přes jiné pohovky byste v té době už museli přehazovat deky nebo měnit povlak, aby působily před návštěvou reprezentativně.
  2. Kůže je obdivována pro kvalitu, odolnost a dlouhou životnost. Kožená sedačka toho totiž vydrží opravdu hodně.
  3. Potěší vás také snadnou údržbou. Zatímco jiné pohovky musíte drhnout s nejistotou, zda půjde nečistota odstranit, do kožené sedačky se vám žádná špína nezaryje. Přitom stačí třikrát do roka vzít hadru s čistícím prostředkem a bude vypadat zase jako nová.
  4. Kvalitní kůže se vám neošoupe, zatímco látka ano. Pokud máte v domácnosti mazlíčka, nejspíš se setkáváte s jeho chlupy kdekoliv, kudy jdete. Na koženou sedačku se ale nepřichytí, takže co se týče úklidu, můžete si pískat, že už se nesetkáte s chlupatou textilií, ze které nejdou chlupy jen tak dostat.
  5. Kůže je hygienicky nezávadná a nedrží se v ní prach jako v jiných potazích a tím pádem vás nebudou trápit ani roztoči. Už se zkrátka nesetkáte s žádným prachovým obláčkem po plácnutí do pohovky.

Nad čím se zamyslet a jak se o pohovku starat?

Za nesčetné výhody a eleganci se platí, a proto byste neměli být při výběru kožené sedačky šetřiví. Když si totiž spočítáte, jak dlouho vám vydrží, kolik vám přinese radosti a kolik práce usnadní, snadno pochopíte, proč se jedná o ty dražší kusy nábytku. Pokud se pro ni nakonec rozhodnete, bylo by dobré o ni pečovat. Jednou za čas ji oprášit a třikrát do roka ošetřit speciálním přípravkem, aby byla kůže odolnější a snazší na čistění. Při hledání vhodného místa se ujistěte, že na ni nebude působit velké teplo, například od radiátoru nebo krbu.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.