Domácnost

Koupelna na míru: proč nepodceňovat výběr sprchového koutu

0
koupelna

Zařizujete či úplně přestavujete vaši koupelnu? Hodláte-li si do ní pořídit také sprchový kout, nepodceňujte jeho výběr. Investice do kvality se vám totiž rozhodně vyplatí! Jaký typ sprchové koutu ale zvolit? Co takhle ten nepraktičtější? Zapomeňte na nepraktické vany, které jsou kluzké a náročné na údržbu a nechte si vybudovat koupelnu jako vystřiženou z katalogů o bydlení.

Praktický neznamená nudný

To, že je sprchový kout praktický a šetrný k množství spotřebované vody rozhodně neznamená, že musí být nudný. Sprchový kout WALK-IN toto tvrzení názorně zpečeťuje. Je totiž moderní, minimalistický, prostorný a působí luxusním dojmem. Spojuje v sobě tak všechny vlastnosti, které by měl ten správný sprchový kout splňovat.

Snadná instalace a spolehlivé pojezdy

Instalace celého sprchového koutu WALK-IN je snadná, protože se kout skládá pouze ze zástěny s pojezdy, díky kterým se dveře sprchové koutu snadno ovládají a zajišťují tak, že nedojde k vytopení koupelny. Odpadne vám tak starost s vybíráním tvaru a hloubky vany. Také údržba takového sprchové koutu, jehož součástí není vana, je mnohem snazší.

koupelna

Bezpečí při sprchování na prvním místě

Zvolíte-li si sprchový kout, jehož součástí není vana, neriskujete tím riziko uklouznutí. Sprchové kouty bez vany jsou vhodné i pro osoby se sníženou pohyblivostí a eliminují riziko zakopnutí. Váš vysněný sprchový kout si pořídíte výhodně v tomto e-shopu. Jediné rozhodnutí, které budete muset učinit, se bude týkat výběru barvy profilu. Vybírat můžete ze stříbrné a zlaté varianty.

Dejte přednost sprchovému koutu před vanou. Je snazší na údržbu, praktičtější, bezpečnější, vhodný i pro osoby se sníženou pohyblivostí a vejde se i do té sebemenší koupelny. Při výběru sprchového koutu rozhodně nedělejte kompromisy a vsaďte na kvalitu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.