Domácnost

Koberce pro každého

0
koberce

Naše obchody se zaměřují na prodej kvalitních koberců a podlahových krytin. Vyberte si z nabídky několika tisíc koberců různých výrobců, motivů a materiálů. Podlahové centrum JeHla je tu pro vás.

Pokud hledáte kvalitní koberec, rozhodně navštivte některou z našich prodejen podlah a koberců, které jsou vám k dispozici hned na několika místech ČR.
Na prodejně vás obslouží kvalifikovaný personál s několikaletou praxí. Ochotně vám poradí s výběrem všeho potřebného. Neprodáváme pouze koberce, ale také dřevěné a vinylové podlahy, nábytek a mnoho dalšího.

Koberce Olomouc – největší prodejna, ve které si vybere naprosto každý. Zakládáme si na rozmanitosti a tak u nás najdete koberce různých materiálů a cen. Od těch základních až po luxusní originální kousky.

Ať už hledáte zátěžový koberec nebo koberec bytový v našich prodejnách si vyberete. Zátěžové koberce jsou určeny do míst, kde se pohybuje hodně lidí, většinou nejsou tak luxusní, ale svůj účel plní na výbornou. V našich prodejnách si tak můžete zařídit nejen hezčí domácnost, ale i pracovní a komerční prostory.

Hledáte menší část koberce? Využijte slevy na zbytkové role a ušetřete celých 50% z ceny.

Kromě samotných koberců nabízíme také širokou nabídku podlahových krytin, pokud tedy hledáte podlahovou krytinu do nové domácnosti a k ní také nějaký koberec v našich prodejnách JeHla můžete vyřešit vše na jednom místě. Poskytujeme také podlahářské služby, takže i samotná pokládka může být v naší režii a vy se nemusíte stresovat se zbytečným oslovováním několika firem. U nás je vše na jednom místě, kvalitní a za rozumnou cenu.

Pokud vás široký sortiment oslovil, navštivte jednu z prodejen nebo se podívejte na náš eshop z pohodlí domova. A jestli vám podlahové krytiny a koberce nestačí, můžete se společností JeHla vybrat také nábytek, který si můžete prohlédnout na prodejně v Zábřehu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.