Zahrada a hobby

Jaký bazén si vybrat na dvůr nebo zahradu

0
jak vybrat bazén

Vybíráte si bazén, který doplní váš dvorek či zahrádku? Bazény jsou dnes velmi oblíbené a vyhledávané. Využívají se k relaxaci a odpočinku. Potěší snad všechny členy domácnosti. Už se v létě nemusíte mačkat na přecpané plovárně. Jestliže na svém pozemku máte k dispozici dostatek prostoru, můžete si pořídit velký bazén, který bez problémů nahradí veřejné koupaliště. Budete zde mít záruku čisté vody, vlastního zázemí a z dlouhodobého hlediska ušetříte i spoustu času a peněz. Zapuštěný nebo nadzemní bazén

Bazény se vyrábějí v celé škále provedení. Od roku 1995 se na jejich prodej specializuje obchod Swim bazény, který má v nabídce zapuštěné bazény, jejich zastřešení, lamelové krytí, tepelná čerpadla nebo vířivky. Zapuštěný bazén představuje velmi efektivní řešení. Dobře totiž splyne s okolním prostředím. I když je jeho montáž o něco náročnější než u nadzemního bazénu, vyplatí se vám do ní investovat svůj čas a peníze.

Laminátové granitové bazény

Z nabídky bazénů bychom vám chtěli doporučit laminátové granitové bazény, které jsou pevné a hladké, bez spár po lepení. Použitý materiál neoxiduje a je tepelně a tvarově stálý, díky čemu jsou tyto bazény také odolnější proti poškození, navíc mají tuhou konstrukci a povrchovou úpravu. Stěny jsou díky PUR pěně profesionálně zaizolovány a mají tak skvělé izolační vlastnosti. Laminátové bazény řady Granit tak nevyžadují žádnou náročnou péči. Granitový povrch lze navíc dle přání zákazníka vyrábět v různých barevných provedení.

V nabídce firmy Swim bazény můžete vybírat z celé škály atraktivních provedení. Osvědčenou volbou je například 11 metrů dlouhý bazén Medvědí jezero, který pro své rozměry potěší i ty nejnáročnější zákazníky.

Žádaný je rovněž laminátový bazén Balaton. Ten vyniká svým obdélníkovým tvarem a pohodlným schodištěm, díky kterému vás při vstupu do vody nepotká žádný nepříjemný úraz. Veškeré bazény využívají těch nejkvalitnějších materiálů. Zároveň je možné si zajistit i kvalitní zastřešení bazénů, které vám výrazně prodlouží koupací sezónu.

kontakt:

Swim bazény Líně

Plzeňská 214

Líně u Plzně

330 21

GSM: +420 603 211 088

e-mail: info@swimbazeny.cz

web: www.swimbazeny.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.